Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Nintendo Switch İçin Overwatch Temalı 2 Yeni Kontrolcü

 
3 Mart 2017 tarihinde çıkan Nintendo'nun yeni konsolu Nintendo Swtich geçtiğimiz günlerde Nintendo'nun düzenlediği etkinlikle konsolunu oyun anlamında iyice güçlendirmişti. Etkinlikten kısa bir süre önce Overwarch temalı Nintendo Switch aksesuarlarının görselleri Twitter'a düşmüştü. Nintendo etkinliğinde ise hepimizin tahmin ettiği gibi Overwatch, Nintendo Switch için duyuruldu. 
 
Şimdi ise resmi olarak Overwatch temalı Nintendo Switch kontrolcüleri ve bir adet Nintendo Switch çantası Amazon'da ön siparişe açıldı. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki kontrolcüler gerçekten güzel duruyor. 
 
Kontrolcülerden birisi oyundaki karakterlerden Reaper temalı ve 20 Eylül'de çıkacak. Diğeri ise yine oyundaki karakterlerden D.va temalı ve Ekim ayında çıkacak. Switch çantası ise Overwatch temalı ve 15 Eylül'de çıkacak. Buraya tıklayarak Reaper temalı olana, buraya tıklayarak D.va temalı olana, buraya tıklayarak ise çantaya ulaşabilirsiniz. Overwatch ise Nintendo Switch için 15 Ekim'de piyasaya sürülecek. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamespot Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016 Overwatch
Nioh 2 TGS 2019 Oynanış Videosu The Witcher Dizisinin Çıkış Tarihi Yanlışlıkla Paylaşıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız