Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom'ın Yapımı Tamamlandı

 
   Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom'ın gold statüsüne ulaştığını duyurdu. Bu demek oluyor ki oyunun yapımı tamamlandı ve oyun başka bir erteleme almadan 23 Mart tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.
 

Bir darbenin ardından Kral Evan ve kedi halkı sürgüne gönderilmiştir, Kral Evan şimdi arkadaşlarının ve Higgledies’in gizemli gücünün yardımıyla yeni bir krallık kurmalı ve dünyayı bir kez daha bir araya getirmelidir. Bir çocuk kralın asil hükümdarlığı altında kedilerin, farelerin ve insanların mükemmel bir uyum içinde yaşadığı zengin ve görkemli bir krallık olan Ding Dong Dell’e yolculuk yapın. Fakat kötü niyetli güçler ona karşı ayaklanıp kendi krallığından onu kovarlar, artık dünya tehlike altındadır. Sadece güvendiği yoldaşlarının ve Higgledies olarak bilinen gizemli güçlere sahip varlıkların yardımıyla Evan karşılaşacağı zorlu mücadelelerin üstesinden gelebilir.

 
   Ni no Kuni II: Revenant Kingdom PlayStation 4 ve PC için çıkacak.

   "Krallığı İnşa Etmek" kamera arkası videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
jrpg
EA Play 2018 Etkinliği 9-11 Haziran Tarihlerinde Düzenlenecek Hunt Showdown Erken Erişime Açıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ni no Kuni II: REVENANT KINGDOM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız