Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Netmarble’ın Yeni Oyunu ChronoBlade için Ön Kayıtlar Başladı

 
   Asya’nın mobil oyun şirketi Netmarble Games'in yeni oyunu ChronoBlade, oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Netmarble, bir savaş oyunu olan ChronoBlade için ön kayıtların başladığını duyurdu.
 
   ChronoBlade’de, farklı dünyalardan gelen kahramanların oluşturduğu bir ekip içerisinde savaşılıyor. Çoklu evreni yok etmek isteyen Chronarchlar’a karşı savaşan kahramanlar, ana gezegenlerinde güçlü silahlar üreterek zafer kazanmayı amaçlıyor.  ChronoBlade’de, sabit kamera ve gelişmiş hareket kontrolü oyuncuların savaşa odaklanmalarında kolaylık sağlıyor. Ortak ve PvP modlarında çeşitli manevralar, vuruşlar, bloklar ve kombo hareketleri sunan ChroneBlade’de, 4 kahraman ve 5 dünya yer alıyor.
 
   Netmarble Games’den Seungwon Lee “ChronoBlade’de var olan aksiyon ve karma oynanış biçimi oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatacak. Kendi türünde benzeri olmayan bilim kurgu temasına sahip bu oyunu ön kayıta açtığımız için çok heyecanlıyız.”dedi.
 
   ChronoBlade’de ön plana çıkan özellikler ve karakterler, şunlardır:

·Karma Oyun Stili: Oyuncular online olarak Ortak ve PvP oynanış seçeneklerine sahip oluyor.
·Yetenek tabanlı, PvP savaşı: Oyuncuların ellerinde düşmanları yenmek için farklı yetenek seçenekleri oluyor.
·Eşsiz Hikaye ve Görseller: ChronoBlade oyuncuları fantazi ve bilim kurgu karışımlı bir teması olan ve ayrıntılı görsellerle desteklenmiş bir dünyanın tadını çıkarıyor.
·Beş Dünya Dolusu Savaş: Oyuncular Chronarchlar ile beş eşsiz dünyada savaşıyorlar: Empyra, bir steampunk evreni; ChronoPrime, Chronarchlar’ın ana dünyası; Ragnarok, Viking mitolojisi üzerine bir dünya; Crossroads, yütük bir dünyadaki çöl gezegeni ve R’Abbalak, mitolojik canavarlarla dolu korkunç bir dünya.
 
   ChronoBlade Kahramanları çoklu evreni Chronarch Imperium’dan korumak için birleşen 4 kahramandan oluşuyor.

·Aurok: Kendi dünyasının en güçlü savaşçısı ama doğaüstü güçleri yüzünden insanlar ondan korkuyor ve şüpheleniyor.
·Lophi: Çoklu evreni en iyi bilen savaşçı, Aurok ile ekibe katılıyor.
·Luca: Empyria’nın dişlilerle dolu dünyasından geliyor, bir kılıç ustası ve aynı zamanda akıllı bir mühendis.
·Thera: kendi dünyası Minova’da ünlü bir komutanken, kendisini halkına zarar veren Chronarchlar’dan intikam almaya adıyor.
 
   NWay stüdyoları tarafından geliştirilen ChronoBlade’in IOS ve Android için aynı anda yayınlanması planlanıyor. Oyuna ön kayıt yaptırıp, oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için ChronoBlade’in resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (www.chronoblade.com).
 
BASIN BÜLTENİ 

Bu haberin bağlantısı
URL
Netmarble Games Mobil Oyun IOS Android ChronoBlade
Nordic Games Artık THQ Nordic Deux Ex GO Önümüzdeki Hafta Çıkış Yapacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)