Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Netflix, Daha Fazla Oyun Sunmak İçin RocketRide ile İş Birliği Yaptığını Duyurdu

 
 
Netflix, Kasım 2021'de Android kullanıcıları için hiçbir ek ücret ödemeden, reklam ve uygulama içi satın alım olmadan Netflix Games'i başlattığını duyurmuştu. Şimdi ise platformdaki oyun sayısını arttırmak için yeni girişimlerde bulunuyor.
 
Netflix, oyun sayısını artırmak adına RocketRide Games ile yeni bir ortaklık kurduğunu açıkladı. RocketRide Games, Aralık ayında Netflix Games'in bir parçası olarak Dominoes ve Knittens olmak üzere iki oyun yayınladı ve önümüzdeki aylarda platforma daha fazla oyunun gelmesi planlanıyor.  
 
Uygulamayı Android'de kullanan Netflix aboneleri, ekranın alt kısmındaki Oyunlar sekmesi altında oyunları oynayabilir. Şu anda platformda oynanabilecek bir düzine mobil oyun yer alıyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Vgchartz Netflix Netflix Türkiye haberler
The Elder Scrolls Online 6 Haziran'da High Isle'ı Dünyaya Tanıtıyor Mortal Kombat 12 Geliştirici Tarafından Yanlışlıkla Sızdırıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

lawministration

2.2.2022 07:01:40

0
Hangi oyunda ciddi başarı elde ettiler ki?

Abomination

29.1.2022 22:47:52

0
Ohhhh gelsin çekik gözlü zenci, yahudi ve trans ana karakterli oyunlar gelsiiin bee. Ohhhh bee sabahlar geceler olmasın. Travesti hintli oğlumuzu ve shemale şişman karımızı kurtardığımız hikâyeler mükemmel olacak mükemmel. Ne iyi oldu da girdi Netflix bu oyun işine ya.

BSC Misafiri

29.1.2022 17:13:31

+1
Yayınlandıkları oyunların hepsi birbirinden kötü.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Netflix
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız