Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

My.Games Geliştiricilere 90/10 Gelir Paylaşımı Teklif Ediyor Ama...

 
Warface yayıncısı My.com, My.Games platformu üzerinden geliştiricilere oldukça cömert bir gelir paylaşımı teklifi sunuyor fakat dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta var.

Geliştiricinin kendi reklam kampanyaları aracılığıyla, yani direkt olarak platforma yönlendiren link üzerinden yapılan satın alma işlemlerinde gelirin %90'ı geliştiriciye %10'u ise My.com'a gidecek.

Oyuncuların platforma kendi girip satın alması durumunda 70/30 gelir paylaşımı uygulanacak.

My.Games (store.my.games) üzerinde şu anda oldukça az sayıda ücretli oyun var. Mağazanın geneli Warface, Conqueror's Blade ve Armoured Warfare gibi oynaması ücretsiz oyunlardan oluşuyor.

Gelir paylaşımı açısından Steam de 70/30 uyguluyor. Epic Games Store ise 88/12.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC Gamer
Total War Saga: TROY 13 Ağustos'ta Epic Games Store'da Çıkacak, İlk Gün Ücretsiz Olacak PlayStation Now'a Metro Exodus, Dishonored 2 ve NASCAR Heat 4 Eklendi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

lamuarte

3.6.2020 00:15:15

0
Sayfalarını beğenmedim. Ayrıca adam kendi reklam kampanyasını uygulayıp satacaksa neden kimsenin duymadığı bir platformada satsın ki. Sadece kendi oyunlarının olduğu bir istemci kurar ve steam'de falan da sattığında bu platform üyeliğini de ister. Oldukça saçma bir politika.

game07

2.6.2020 22:11:55

0
buradan oyun alan da ne bileyim...
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)