Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Monster Hunter World Iceborne'un DLC'leri Nisan'dan Sonra Tüm Platformlarda Eş Zamanlı Yayınlanacak

Capcom'un başarılı oyunlarından Monster Hunter World'ün "Iceborne" genişleme paketinin PC sürümü bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda yayınlandı. Çıkışında bazı hatalar olsa da güncellemeler ile bu durum çözüldü. PC sürümü, konsol sürümlerine göre daha geç yayınlandığı için elbette ilk başta konsola gelen güncellemeleri sırasıyla alacak.
 
Öncelikle 6 Şubat'ta yeni bir bölge ve Rajang adlı canavar oyuna eklenecek. Ardından konsollara daha önce gelen güncellemeleri de Nisan sonuna kadar alacak. Nisan'ın sonu itibariyle de konsollara ve PC'ye gelecek güncellemeler eş zamanlı olarak yayınlanacak.
 
Oyunun güncellemeler ve içerikler ile ilgili yol haritasını aşağıda bulabilirsiniz. Monster Hunter World: Iceborne; PlayStation 4, Xbox One ve PC için şu anda erişilebilir durumda.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Polygon Monster Hunter: World Capcom Monster Hunter
Game Freak'in Rol Yapma Oyunu Little Town Hero PS4'e Geliyor The Walking Dead'in İkinci ve Üçüncü Sezonu Switch için Çıktı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Monster Hunter: World
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız