Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Monster Hunter World: Iceborne Genişlemesinin Dördüncü Güncellemesi Alatreon Canavarını Ekleyecek

 
Capcom, Monster Hunter World: Iceborne genişlemesinin dördüncü büyük güncellemesi ile birlikte avlanabilir Alatreon canavarının ekleneceğini duyurdu. Güncelleme Mayıs ayında ilk olarak konsollar için yayınlanacak.
 
Ondan önce genişlemenin üçüncü büyük güncellemesi 23 Mart'ta konsollar ve Nisan'da PC için yayınlanacak. Bu güncelleme ise Raging Brachydios ve Furious Rajang canavarlarını ekleyecek. Bunun yanı sıra oynanışta bazı yenilikler, ayarlamalar ve hata düzeltmeleri içerecek. İndirme boyutu PlayStation 4'te 1.4 GB ve Xbox One'da 2.1 GB olacak. Güncelleme notlarının tamamı için monsterhunter.com
 
Monster Hunter World ve Monster Hunter World: Iceborne genişlemesi PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Ana oyun 15 milyon ve genişleme 5 milyondan fazla sattı.

Alatreon fragmanını ve geliştirici günlüğünü aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz. Geliştirici günlüğü Raging Brachydios, Furious Rajang, silahlar, oyun içi Full Bloom Fest etkinliği ve Alatreon'a odaklanıyor.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Monster Hunter: World Capcom Monster Hunter
Mortal Kombat Komplete Edition Steam'de Satıştan Kaldırıldı Zula'da Süper Hafta Tamamlandı

BSC Misafiri

22.3.2020 10:56:59

0
MHP3'te çok güzel keserdim bu yaratığı şimdi World'de gelmesi çok güzel oldu.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Monster Hunter: World
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız