Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Monolith'in Geliştirdiği Wonder Woman'dan Yeni Detaylar Sızdırıldı

 
 
Monolith ekibi tarafından şu anda geliştirilme aşamasında bulunan fakat şu ana kadar pek fazla bilgi sahibi olmadığımız Wonder Woman oyunundan yeni detaylar sızdırıldı. Sızdırılan detaylar arasında oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağı ve konsept çizimler bulunuyor.
 
Wonder Woman bizlere neler sunacak?
 
 
 
Sosyal medya üzerinden ortaya çıkan bilgilere göre Wonder Woman oyununda güçlü büyücü Circe ve ordusuyla savaşmamız gerekecek. Ek olarak oyuncular burada Kraliçe Hippolyta ve Amazon arkadaşlarıyla ilişkilerini düzeltmeleri gerekecek. Bunun dışında ana karakterimizle beraber düşmanları yenmek için tanrısal güçleri kullanabilecek ve yıkıcı kombinasyonlarla hızlı tempolu bir aksiyon sistemi bizlere sunulacak.
 
Oyun serbest zamanlı bir aksiyon sistemine sahip olacak. Oyuncular burada güçlü silahlara da sahip olabilecek ve düşmanlara karşı bunları kullanabilecek. Wonder Woman oyunu, Middle-earth: Shadow of Mordor ve Shadow of War oyunlarından aşina olduğumuz Nemesis sistemine sahip olacak.
 
Oyun hakkında ortaya çıkan bu bilgilerin dışında bazı görsellerin ve konsept çizimlerin de çevrimiçi olarak yayınlandığını aktarabiliyoruz. Ancak bunlara haberimizde yer vermiyoruz. Suicide Squad: Kill the Justice League oyununun başarısızlığından sonra elbette bu tarz yapımlar hayranları memnun etmek istiyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming oyun haberler 2024
Yeni Starfield Modu Çok Sayıda Star Wars Gemisini Oyuna Ekliyor Marvel's Wolverine'den 13 Dakikalık Oynanış Videosu Sızdırıldı!

BSC Misafiri

22.6.2024 10:59:01

0
gordugum en iyi wonder woman suicide squad kill the justice league oyunundakiydi. umarım kadının fenotipi ona benzer. tam bir latin tanrıça gerçekten wonder duruyordu.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız