Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Microsoft Henüz Bethesda ile İlgili Kararlarda Söz Sahibi Değil

 
Microsoft, Bethesda Softworks'ün ana firması ZeniMax Media'yı satın alacağını duyuru fakat henüz teknik olarak almadı.
Görüşmeler tamamlanmış ve şartlarda anlaşılmış olsa da satın alma işlemi resmi olarak 2021'in başlarında tamamlanacak ve işte o zaman Bethesda Softworks, Microsoft'un bünyesine dahil olmuş olacak.

Gamereactor ile röportaj gerçekleştiren Xbox patronu Phil Spencer, anlaşma tamamlanana kadar Bethesda'nın geleceği hakkında aktif olarak plan yapamayacaklarını ve yapılmasının illegal olacağını belirtti.

"ZeniMax'i henüz satın almadık. ZeniMax'i satın alma yönündeki niyetimizi duyurduk. Anlaşma, düzenleyici makam onayından geçiyor ve bu konuda herhangi bir sorun görmüyoruz. 2021'in başlarında sonuçlanmasını bekliyoruz."

"İnsanların şunu bilmesini istiyorum: Todd Howard ve Robert Altman ile birlikte oturup onların geleceğiyle ilgili planlar yapmıyorum. Çünkü şu anda bunu yapmaya hakkım yok. Yapsaydım illegal olurdu. Sürekli 'bu oyun özel oyun mu olacak' gibi sorular alıyorum. Şu anda ZeniMax ile ilgili kararlar benim işim değil. Oturup onların oyun portföylerini incelemek ve ne olacağını dikte etmek benim işim değil."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak destructoid Xbox Xbox Series X Yeni Nesil Xbox Konsolu Microsoft
Ubisoft Oyunlarının Yeni Nesildeki Çözünürlük ve Kare Hızları Detaylandırıldı Xbox Patronu Phil Spencer Birinci Parti Stüdyolarından Daha Fazla Tek Oyunculu Oyun Görmek İstiyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Xbox Series X
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız