Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Microids ve Oddworld Inhabitants, 2020 Yılında Switch İçin 3 Farklı Oddworld Oyunu Yayınlayacak

 
 
Microids ve Oddworld Inhabitants, 2020 yılında 3 farklı Oddworld oyunu yayınlamak için anlaştıklarını açıkladılar.
 
Daha önce de duyurulduğu üzere bu Oddworld oyunlarından ilki, Oddworld: Stranger’s Wrath HD 23 Ocak'ta Switch için yayınlanacak. Ayrıca Oddworld: Stranger’s Wrath HD 2020 yılının ilk çeyreğinde hem standart sürüm olarak hem de limitli sürüm olarak fiziksel olarak da erişilebilir olacak.
 
Microids CEO'su Stephane Longeard bir basın bülteninde, "Oddworld Inhabitants ile bu 3 klasik oyunun yayınlanması için yaptığımız anlaşmadan çok memnunuz. Bu şaheser yapımların hak ettiği değeri görmelerini sağlayacağız." dedi.
 
Oddworld Inhabitants kurucu ortağı Sherry McKenna ise, "Microids, klasik oyunları ve bağımsız oyunları anlıyorlar. Bu ortaklık bizim için çok uygun ve 2020'de Nintendo Switch'e üç klasik Oddworld oyunu getireceğimiz için onları aramızda görmekten heyecan duyuyoruz.” dedi.
 
Bu yıl içerisinde gelecek bu üç Oddworld oyunu dışında Oddworld Inhabitants'ın anlaşmaya dahil olmayan bir diğer oyunu Oddworld: Soulstorm ile bu yıl içerisinde 4 farklı Oddworld oyunu gelecek.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016 oddworld 3 yeni oyun soulstorm
Apple Arcade Oyunu "Exit the Gungeon" Konsollara ve PC'ye Geliyor The Sims 4'e Küçük Evler Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız