Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Media Molecule, Dreams VR Sürümünü Test Edecek Kişiler Arıyor

 
LittleBigPlanet geliştiricisi Media Molecule'ün PlayStation 4 oyunu Dreams yakında sanal gerçeklik üzerinde de oynanabilir olacak.
 
İngiliz stüdyo oyunun sanal gerçeklik özelliklerini test edecek kişiler arıyor. 2 Haziran'da başlayıp 19 Haziran'da sona erecek testler sonucunda katılımcılara £200 ödeme yapılacak.
 
Oyunun kreatif direktörü Mark Healey Nisan ayının sonunda yaptığı açıklamada PlayStation VR desteği geliştirme sürecinde final aşamasında olduklarını belirtmişti. 
 
Dreams ilk olarak Nisan 2019'da erken erişime açıldı ve tam sürümü Şubat 2020'de çıktı. Demosu PlayStation Store'da mevcut.

Dreams yaratmak istediğiniz oyun, müzik, resim, animasyon, heykel, film ya da benzeri şeyler için sınırları olmayan devasa bir dijital oyun alanı. Oyna, Oluştur ve Paylaş ilkesini temel alan oyunda dünyanın dört bir yanındaki topluluk üyeleri tarafından oluşturulan yapımları keşfediyor ve kendi yapımlarınızı nasıl oluşturabileceğinizi öğreniyorsunuz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Dreams Media Molecule Little Big Planet Sony PS4
Tenet'teki Uçak Kazası Sahnesi CGI Değilmiş Mafia II: Definitive Edition Hayal Kırıklığına Uğrattı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dreams
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız