Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

MechWarrior 5 Mercenaries İnceleme Puanları

 
 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Piranha Games'in yaptığı MechWarrior 5: Mercenaries dün itibariyle erişime açıldı ve bugün inceleme puanları paylaşıldı. Oyun şu anda Epic Games Mağazası üzerinden ulaşılabilir durumda.
 
Oyunun metacritic ortalaması 72. Kullanıcıların verdiği puanların ortalaması ise 6.0. Oyun için verilen tüm puanları ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
GamingTrend - 85
GameGrin - 85
PC Gamer - 80
Attack of the Fanboy - 80
Destructoid - 80
CGMagazine - 70
Screen Rant - 70
TheGamer - 60
Windows Central - 60
Game Revolution - 60
PC Invasion - 50
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Yıl 3015. İnsanlık, asırlarca süren çatışmalar ile dağılmanın ardından uzayın engin diyarlarında binlerce koloni kurdu. Geleceğin savaş meydanlarına, BattleMech olarak bilinen ağır savaş makinelerinin elit pilotları MechWarrior'lar hükmediyor. Bu dönemde paralı asker olmak kârlı bir iş.

Yıkım Dünyası - Yüzlerce benzersiz BattleMech çeşidine pilotluk yaparken şehirleri yerle bir edin ve orduları kırıp geçirin.

Gerçeğin Peşinde - Yok olmak üzereyken küllerinden doğan bir paralı asker şirketinin lideri olarak, şöhret ve intikam getirecek bir görevde yıldızlar arası bir entrika yolunda ilerleyin.

Asker Hayatı - BattleMech'lerin bakımından yeni MechWarrior'ları işe almaya kadar, büyümekte olan bir paralı asker şirketini idare ederken ortaya çıkan karışıklıkları yönetin.

Birlikte Mücadele - Dört oyunculu PvE eşli oyun desteği ile arkadaşlarınızın yanında savaşın. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Metacritic MechWarrior 5: Mercenaries Piranha Games Mech
Trine 4: The Nightmare Prince'in Ücretsiz DLC'si Toby's Dream Yayınlandı The Survivalists PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
MechWarrior 5: Mercenaries
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız