Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Marvel’s Iron Man VR 15 Mayıs'a Ertelendi

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Camouflaj, 28 Şubat'ta çıkması planlanan Marvel's Iron Man VR'ın çıkış tarihini 15 Mayıs'a erteledi.
 
Camouflaj, oyunu istedikleri vizyonu yerine getirmek ve oyuncu topluluğumuzun yüksek beklentilerini karşılamak amacıyla ertelediklerini belirtti ve yakında oyun ile ilgili yeni detayların paylaşacaklarını ekledi. 

Marvel’s Iron Man VR 15 Mayıs'ta PlayStation VR için çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Tony Stark, silah yapımını bırakıp Iron Man olarak kötülükle savaşmada kullanacağı teknolojiler yaratmaya başlar. İleride dünyaca ünlü bir Süper Kahraman hâline gelen Tony, Stark Endüstrileri silahlarını kullanan, hacker ve şirket karşıtı aktivist olan Ghost'un saldırısına uğrar. Stark'ın imparatorluğunu yıkmayı amaçlayan Ghost, şirketlerine saldırarak son bir kapışmaya zemin hazırlar.
 
İki PlayStation Move hareket kontrol cihazı ile Iron Man'in İtici Motorlarını ateşleyin ve sahip olduğu cephaneliğiyle göklerde süzülün.
 
Tony'nin teknolojilerini geliştirerek şık zırhınızı ve harika kabiliyetlerinizi şekillendirin. 
 
Aksiyon dolu savaşlarda Iron Man'in ezelî düşmanlarından biriyle kapışın.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Marvel's Iron Man PlayStation VR Camouflaj
Baldur's Gate III'ten Yeni Haberler Yolda Görünen o ki Stadia'nın Half Life 3, Pokemon ve Knack 5 ile İlgili Planları Bulunmuyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Marvel's Iron Man VR
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız