Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Marvel's Avengers'ın Öncesini Anlatacak Olan Çizgi Roman Serisinin İlk Sayısı Çıktı

 
Yayıncılığını Square Enix'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Crystal Dynamics'in yaptığı son zamanların en popüler markalarından olan Avengers'ın oyunu Marvel's Avengers'ın öncesini anlatacak olan çizgi romanların ilki çıktı. 
 
Çizgi romanın ülkemize gelip gelmeyeceği belli değil ancak İngilizce bilenler buradan satın alarak internetten okuyabilirler. Oyunun öncesini anlatacak olan bu çizgi roman serisinde, oyundaki karakterlerin oyundaki hikayeden önce neler yaptıklarını okuyacağız. Her karakter için ayrı bir seri olacak.
 
Şu anda Iron Man'in ilk fasikülü çıkmış durumda. 8 Ocak'ta Thor'un ilk sayısı, 5 Şubat'ta Hulk'ın ilk sayısı çıkacak. Kaptan Amerika ve Black Widow'un ilk sayıları ise Mart ayı içerisinde yayınlanacak.
 
Ayrıca oyunun öncesini genel olarak anlatan oyundaki hikayenin nasıl başladığını anlatacak bir kitap da çıkacak. Kitap ise 31 Mart'ta yayınlanacak. Oyunun kendisi ise 15 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak pcgamer Marvel's Avengers Square Enix Crystal Dynamics Eidos Montreal
Psikolojik Korku Oyunu Infliction'ın Genişletilmiş Versiyonu Konsollar İçin 25 Şubat'ta Yayınlanacak The Game Awards, The Game Festival'ı Duyurdu; Etkinlik Sırasında Steam'den Oyun Deneyebileceksiniz

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Marvel's Avengers
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız