Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

MSI'ın X99A Godlike Gaming Anakartı, Usta Hızaşırtmacıları Rekora Taşıdı!

 
     Anakart ve ekran kartları konusunda önde gelen firmalardan MSI, yaptığı resmi açıklamayla dünya çapında tanınan uç noktada hızaşırtmacılar Benchbros, Wizerty, Vivi ve Zzolio'nun G.Skill Overclocking World Record Stage 2015 sırasında 7 dünya rekoru kırdığını duyurdu. G.Skill OC etkinliğinin 4. yılında gerçekleşen bu performansı elde ederken hızaşırtmacılar yeni üst seviye MSI X99A GODLIKE GAMING anakartın yanı sıra birçok incelemede ödül alan MSI X99A XPOWER AC anakartları kullandılar.
 
     MSI'ın üst seviye ürünleri ve G.Skill DDR4 bellek sayesinde Fransa, Almanya, Güney Afrika ve Danimarka'dan dünyaca ünlü hızaşırtma ustaları Wizerty, Benchbros ve Vivi, yeteneklerini sergilerken Computex'in daha ilk gününde uç noktada rekorlara imza attılar. Böylece MSI ürünlerinin yalnızca hızaşırtma ve oyunda değil, gelişmiş özellikler, OC ve performansta da başarılı bir çözüm olduğunu gösterdiler. Yeni üst seviye X99A GODLIKE GAMING anakart, MSI GeForce GTX Titan X ekran kartları ile 2D ve 3D performansında en az 7 global rekor elde ederken X99A XPOWER AC ise bellek hızaşırtmada DDR4-4400 bariyerini aşan ilk anakart oldu.

Bu haberin bağlantısı
URL
MSI PC Laptop Bilgisayar Dizüstü Oyun
Xbox One'ın Geriye Uyumluluk Sisteminde DLCler ve Kayıt Dosyaları Aktarılabilinecek The Division'ın Beta Kayıtları Açıldı

LEOjener

23.6.2015 22:13:43

-1
Reklamlar bitti :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
MSI
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız