Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

MMO Hayatta Kalma Oyunu Last Oasis'in Sunucuları Geçici Olarak Kapatıldı, Tüm İadeler Kabul Ediliyor

 
Donkey Crew'un devasa çok oyunculu çevrimiçi hayatta kalma oyunu Last Oasis 26 Mart'ta Steam'de erken erişime açıldı fakat teknik anlamda başarılı bir çıkış olmadı.

Oyunun bağlantı ve sunucu problemleri çıkışından bu yana devam ediyor ve oyun büyük bir çoğunluk için oynanabilir durumda değil.
 
Geliştirici ekip bu sorunları çözmek için oyunun sunucularını bir hafta boyuca kapatmaya karar verdi. Önümüzdeki üç gün boyunca isteyenler oyunu iade edip parasını geri alabilir. Oyunda 2 saatten fazla zaman geçirip geçirmediğiniz fark etmiyor. Her iade kabul edilecek.
 
"Kodlayıcılarımız sorunu çözebilmek için gece gündüz çalışıyor fakat onların da biraz uykuya ihtiyacı var. Yük testimizin neden kaldırmadığını, neyin nerede yanlış gittiğini anlamak ve bunu çözmek için düzgün bir şekilde araştırma yapmamız gerekiyor." 
 
"Birçoğunuzun belirttiği üzere bir erken erişim oyunu böyle çıkış yapmamalı. Buna tamamen katılıyoruz."  
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Last Oasis hayatta kalma mmo çevrimiçi oyun inşa etme
Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (30 Mart - 3 Nisan) Warface Switch'te 1 Milyon Oyuncuya Ulaştı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

30.3.2020 12:18:03

0
Ben ne beklentilerle girdim oyunda serverlere giremiyorum öyle mi iade ettim kurtuldum herkese de aynısını öneririm 3 saat oynayamadım ama oynarken de zevk almadım ileride çıkacak oyunlara harcayın paranızı

BSC Misafiri

30.3.2020 10:43:58

0
En büyük hata bir işi olmamış sunmak. Eğer düzeltilemeyecek hatalar varsa zaten bitmiştir çıkar çıkmaz. Yine de 1 hafta beklenir, çok bir süre değil ama iade etmek isteyenlere de bahane oldu :) Mmorpg severim şuan hiç bitini oynamıyorum bu da ilgimi çekmişti ama biraz batırdı gibi. New World sıkıntısız çıkar umarım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Last Oasis
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız