Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Lord of The Rings Dizisine Yeni Bir Oyuncu Katıldı: "Önemli" Bir Rol

 
Fantastik Edebiyat'ın en iyilerinden ve atalarından olan Lord of The Rings serisinin bildiğiniz gibi Amazon tarafından bir dizisi yapılıyor. Şu an için oyuncu kadrosu açısından çok fazla bilgiye sahip olmasak da yavaş yavaş oyuncular açıklanıyor. 
 
Yeni seçilen oyuncu ise İngiliz Aktör "Maxim Baldry". Aktörün canlandıracağı rol için ise spesifik bir rol söylenmedi ancak "önemli" bir rolü üstleneceği açıklandı. Dizi çağ olarak 2. çağda geçecek ve yaklaşık olarak 3441 yıllık bir dönemi anlatacak. Seçilen oyuncu için ise en büyük teoriler Elendil'in gençliği veya Isildur'un gençliği olabileceği yönünde. 
 
Diziye dair bildiğimiz tüm detaylara ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamespot The Lord of The Rings Dizisi The Lord of The Rings yüzüklerin efendisi yüzükleri nefendisi dizisi oyuncular vizyon tarihi amazon yayın tarihi ne zaman konusu hangi dönem
DreamLeague Sezon 12 Dota 2 Turnuvasının Şampiyonu Alliance Oldu! Call of Duty: Modern Warfare'in PS4 İçin Ücretsiz Teması Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Lord of The Rings Dizisi
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız