Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Levelhead, 30 Nisan'da PC, Switch, Xbox One ve Mobil Cihazlar İçin Yayınlanacak

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Butterscotch Shenanigans'ın yaptığı bölüm düzenleyici ve platform oyun Levelhead'in çıkış tarihi açıklandı. Oyun daha öncesinde erken erişime açılmıştı.
 
Levelhead, 30 Nisan'da Xbox One(Game Pass'e dahil olacak), PC(Epic Games, Steam, Microsoft Store), Switch, iOS ve Android cihazlar için yayınlanacak. 
 
Oyunun tanıtım yazısını ve yayınlanan son fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
İŞÇİİİİİİİİİİ! Nakliye Bürosu, galaksinin önde gelen paket teslimat şirketidir. Yüzlerce yıldır, müşterilerimiz mallarını iyi bir şekilde teslim etmemiz için bize güvendi. Ve artık bu teslimat büyüsünün bir parçası olabilirsin.
 
Levelhead Bölümü'nün yeni bir çalışanı olarak kendi GR-18 teslimat robotunu olabilecek tüm teslimat senaryolarına hazırlamaktan sorumlusun.
 
Atölyedeki seviye düzenleyici ile S.E.V.İ.Y.E.ler veya ""Sevgili Emektarların Vakıflığının değerlendİrilmesine Yönelik Egzersizler"" oluştur ardından tüm dünyanın denemesi için yayınla.
 
İnanılmaz makineler ve mekanizmalar inşa et, hem kaba kuvvet hem zeka gerektiren macera dolu görevler tasarla veya sadece diğer Levelheadlerin sakin sakin takılacağı dinlendirici müzik sahneleri oluştur.
 
Seviyeni tamamladıktan sonra dünyanın geri kalanıyla paylaş ve takipçiler kazan! Levelhead Bölümü birçok güçlü mekanizma ve takip sistemi ile geliyor. Böylelikle iş arkadaşların tarafından oluşturulan en iyi yeni seviyeleri her zaman bulabileceksin.
 
Ve eğitim bölümünü unutma! 90'dan fazla elle hazırlanmış seviye, yaratıcılığını harekete geçirecek zorluklar ve sürprizler içeriyor.
 
Daha ne bekliyorsun işçi? Hadi çalışmaya başla ve mallara göz kulak ol!
 
Kendi seviyelerini oluştur
Yaratıcı ol ve düşmanlar, tehlikeler, yollar, programlanabilir düğmeler, sırlar, hava durumu, müzik ve güçler içeren yüzlerce eşya ile kendi seviyelerini oluştur.
 
Zorlu ve eğlenceli görevleri tamamla
Eğitimdeki bir teslimat robotu olan GR-18'in kontrolünü eline al ve koşarak, zıplayarak ve karşına çıkanlarıı patlatarak 90'dan fazla elle tasarlanmış zorlu görev seviyelerini bitir. Yol boyunca yeni avatarlar açacaksın, zamana karşı yarışacaksın ve yıldız bir çalışan olacaksın!
 
Takipçi kazan
Dünyanın geri kalanıyla seviyeni paylaş ve oyun sürenin, denemelerinin ve takipçilerinin artışını izle. Sağlam arama ve oluşturma özelliği ile Levelhead takipçi kazanmayı ve dünyanın her yerinden kullanıcıların oluşturduğu sınırsız içerikleri oynamayı çok kolay bir hale getiriyor.
 
Platformlar arası kaydet ve oyna.
Oluşturduğun seviyeler aygıt fark etmeksizin tüm dünya ile paylaşılır! Bitmemiş seviyelerini buluta yedekleyebilir ve aygıtlar arasında kolayca transfer ederek istediğin yerde inşa edebilir ve oynayabilirsin.
 
Arkadaşlarınla tek ekrandan çoklu oyunculu modun keyfini çıkar
Aynı koltuktan üç arkadaşınla kesintisiz eğlen. Eğer arkadaşlığının belirli bir seviyeye geldiğini düşünüyorsan, seviye düzenleyiciye gir ve birlikte yeni seviyeler inşa et. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Levelhead bölüm tasarlayıcı platform aksiyon oyun
Cyanide & Happiness – Freakpocalypse Part 1: Hall Pass To Hell Bu Yaz PC ve Switch İçin Yayınlanacak Nintendo Indie World Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)