Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

LEGO The Incredibles için İlk Oynanış Fragmanı Yayınlandı

   
   Warner Bros. Interactive Entertainment ve TT Games LEGO The Incredibles video oyunu için ilk oynanış fragmanını yayınladı.
 

Parr ailesi, Disney-Pixar filmleri The Incredibles ve The Incredibles 2 boyunca suçluları ailecek yenerken, onların eğlence ve mizah dolu LEGO dünyasındaki heyecan verici maceralarına siz de ortak olun. LEGO The Incredibles, oyunculara şehrin Süper Suçlularını adalete teslim etmek için eşsiz "Süper" kabiliyetlerini kullanırken, aksiyon dolu hikaye bölümlerini ve Municiberg ile New Urbem'i de içeren destansı bir merkez dünyayı araştırma imkanı verir. Oyuncular aynı zamanda inanılmaz LEGO yapıları oluşturmak için, 2 oyunculu "co-op" modunda, aileleri ve arkadaşları ile ekip oluşturabilirler!

 
  LEGO The Incredibles 15 Haziran'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak.

   Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
LEGO The Incredibles Oyunu
Hokuto ga Gotoku'nun Batıya Gelmesini İstiyor Musunuz? Efsanevi Assassin's Creed Karakterlerinden “Bayek” Mobil Oyun Legacy of Discord'da
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

TheStarBox

19.4.2018 08:38:43

0
Bu LEGO oyunları da sıktı artık. Hep aynı görev ilerleyişi. Birinci karakter özelliğini kullanarak yol yapıyor. İkinci karakter üzerinden gidip bir butona basıyor. Hep bu şekilde. Artık yeni birşeyler denemeleri lazım.

aLdacTrack

18.4.2018 22:20:08

0
Çok hoş duruyor seviyorum bu Lego oyunlarını
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
LEGO The Incredibles ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız