Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Knockout City İlk 10 Gün Ücretsiz Olacak

 
Electronic Arts ve Mario Kart Live: Home Circuit geliştiricisi Velan Studios'un çok oyunculu yakartop oyunu Knockout City 21 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak.
 
Oyun ilk günden EA Play ile Xbox Game Pass'e dahil olacak ve Electronic Arts daha fazla oyuncu çekebilmek adına oyunun ilk 10 gün boyunca herkes için oynaması ücretsiz olacağını duyurdu.
 
21 Mayıs 15:00'dan itibaren 10 gün boyunca herkes oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilecek ve haritalarda, modlarda, ödüllerde ve sürede herhangi bir kısıtlama olmayacak.
 
10 gün boyunca çeşitli oyun içi etkinlikler düzenlenecek ve 25 Mayıs'ta başlayacak ilk sezonla birlikte yeni içerikler eklenecek. İlk 10 gün içinde oyunu satın almaya karar verirseniz kıyafet, saç stili ve oyun içi para gibi hediyeler alacaksınız.
 
Ücretsiz 10 günle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PC Gamer Knockout City Electronic Arts Velan Studios çok oyunculu yakartop oyunu
Hitman: Blood Money Yönetmeni IO Interactive'e Geri Döndü Days Gone PC Versiyonundan 28 Dakikalık Oynanış Videosu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

13.5.2021 18:33:26

0
Zaten 10 günde millet oynar bırakır sıkıntı yok

BSC Misafiri

13.5.2021 12:28:54

0
Zaten bir hafta sonra herkes bırakır, oyun güzel ama her gün gireyim denilecek bir oyun değil, ara ara takılmak için oynanır, oyun kötü değil, eğlenceli de ama bu oyun ücretsiz olmazsa kaybolup gider, zamanında EA yine Rocket Arena çıkardı, o da paralıydı ve zamanla kayboldu, o oyun kötü müydü, değildi, EA hem neredeyse free-to-play bir oyun gibi yapıyor, kosmetiklerden para kazanmak istiyor hem de oyunu ücretli yapmış, oyunu satarak para da kazanmak istiyor, oyun gerçekten eğlenceli ama para verileceğini sanmıyorum, ücretsiz yaparsa daha çok para kazanacak ama ona da gidilmiyor...

BSC Misafiri

13.5.2021 11:10:58

0
Büyük ihtimal sonrasında da bedava olur. Çünkü olmazsa kimse almaz ve kendi ayaklarına sıkmış olurlar.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Knockout City ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız