Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici 1C Entertainment, sıra tabanlı strateji oyunu King's Bounty II için yeni bir fragman paylaştı.

King's Bounty II 24 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store) için çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 
 
King's Bounty II, gerçekliği ve fanteziyi bir araya getiren, zorlu hikâyeler, unutulmaz karakterler ve ahlaki kararların bolca bulunduğu, sıra tabanlı taktiksel RPG. Önceki oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da tamamen yeni bir dünya, hikâye ve her biri kendi anlatımına sahip olan üç ana karakter bulunuyor. Karakterlerin eylemleri, Antara'nın kıtalarından biri olan ve insanların kendilerini Nostiran'lar olarak adlandırdığı birleşik krallık Nostria'da iz bırakacak.
 
Krallık zor günlerden geçiyor. İdari bölgeler bağımsızlığını ilan etmek istiyor, yollarda haydutlar geziyor ve denizaşırı uluslar Kralın hükmünü reddetmiş durumda. Tüm bunların üzerine ortaya çıkan yeni büyük tehlike hakkında ormanları toza dönüştüren ve köyleri hiç var olmamışcasına tamamen ortadan kaldıran karşı konulmaz bir güçten; Nostria'da dolaşan ve en cesur savaşçıları bile korkutup kaçıracak kadar korkunç canavarların hikâyelerinden söz ediliyor. Krallıkta neler olup bittiği hakkında kesin bir kanıtımız yok, yalnızca delilerin homurtularını ve hiç iz bırakmadan ortadan kaybolan izcilerin hikâyelerini biliyoruz. Peki bu durum gelecek için ne ifade ediyor?
 
Hayır, pes edemeyiz; kendi kişisel ordunun başına geçme zamanı geldi. Her manga tamamen eşsiz birliklerden oluşuyor; bunların her biri özel yeteneklere ve görünüşlere sahip. İnsan, elf, troll ve diğer yaratıklardan oluşan ordulardan daha iyi ne olabilir ki? Ayrıca daha derin ve zengin bir savaş deneyimi sunan yeni taktiksel özellikler oyuncuları bekliyor. Artık dümdüz arenalar yok. Kısıtlama yok. Her savaşın eşsiz taktiksel avantajları ve tabii ki dezavantajları bulunuyor. Savaşın ortasında yaşanan beklenmedik taktiksel olaylar, oyuncuları diken üstünde tutacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
King's Bounty II 1C Entertainment sıra tabanlı taktiksel PS4 Xbox One PC
Square Enix'in Satılacağı Söylentileri Yalanlandı Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı

İbrahim770

17.4.2021 14:20:50

0
Güzel olacak
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
King's Bounty II
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız