Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Kena: Bridge of Spirits 2021'in İlk Çeyreğine Ertelendi

 
Geliştirici Ember Lab, noel döneminde çıkması planlanan hikaye odaklı aksiyon macera oyunu Kena: Bridge of Spirits'i 2021'in ilk çeyreğine erteledi.

Oyun 2021'in ilk çeyreğinde PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC'de Epic Games Store için çıkacak.
 
Ember Lab tarafından belirtilene göre "Ember Lab ekibi oyuna gelen olumlu tepkiler karşısında çok şaşırdı ve memnun kaldı. Nazik sözleriniz ve heyecanınız ekibe ilham kaynağı oldu."
 
"Bu yıl beraberinde birçok zorluk getirdi ve evden çalışma modeline geçiş geliştirme sürecinin umduğumuzdan daha yavaş ilerlemesine sebep oldu. Bu yüzden de zor bir karar olarak oyunun çıkış tarihini 2021'in ilk çeyreğine erteledik. Bu kararı kolay almadık fakat oyun ve ekip için bunun en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Bu zamanı oyunu daha iyi hale getirerek vizyonumuzu ve oyuncuların beklentilerini karşılayacak bir deneyim sunmak için kullanacağız."
 
"Önümüzdeki aylarda oyundan daha fazla bilgi paylaşmak ve önümüzdeki yılın başlarında inanılmaz bir deneyim sunmak için sabırsızlanıyoruz."

Bu haberin bağlantısı
URL
Kena: Bridge of Spirits Ember Lab PS5 PS4 PC
Xbox Series S Geriye Uyumluluk Özellikleri Detaylandırıldı, Xbox Series X Standı Çıkartılamayacak Ubisoft, Prince of Persia: The Sands of Time Remake'in Grafikleri Hakkında Yorumda Bulundu

Deswaaa

12.9.2020 12:04:44

0
Beklerim sorunsuz şekilde çıkması en iyisi merak la bekliyorum çok beğenmiştim sunum da
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Kena: Bridge of Spirits
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız