Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Karanlık Fantezi Aksiyon Oyunu Gods Will Fall PS4, Xbox One, Switch, PC ve Stadia için Duyuruldu

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Clever Beans, karanlık fantezi aksiyon oyunu Gods Will Fall'u PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Steam, GOG, Epic Games Store) ve Stadia için duyurdu.

29 Ocak 2021'de çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Tanrıların insanlık üzerindeki acı verici hâkimiyeti bin yıldır sürüyor. Zulmederek ve acı çektirerek her erkeğin, kadının ve çocuğun kendilerine bir bağlılık yeminiyle körü körüne itaat etmesini istiyorlar. Tanrıların isteğini yerine getirmeyenleri yavaş ve acımasız bir ölüm bekliyor.
 
Tanrıların insanlık üzerindeki acımasız kontrolünü ortadan kaldırmak için çaresizce çabalayan cesur savaşçıların vahşi mücadelelerini deneyimle. Uzun süredir tanrıların acımasız hâkimiyeti altında ezilen ve kılıç kullanabilen her erkek ve kadın, hayatta kalan 8 Keltten oluşan klanını kurmak ve her tanrının cehennemi andıran âleminde yaşayan korkunç canavarlardan ve minyonlardan oluşan lejyonlara meydan okumak için çağrılacak.
 
Verilen her kararın ardından kişisel bir öykü ortaya çıkıyor. Başarıya ulaşırsan efsanelerin doğuşuna tanıklık edersin. Başarısız olursan tüm hayatlar gözünün önünde heba olur.
 
İkonik Tanrılar ve Âlemler
Detaylar ve tehlikelerle dolu dünyalarına adım attığın her kadim Tanrının karanlık sırlarını açığa çıkar. Tanrılarını korumak için hiçbir engel tanımayan minyonlarla dolu her konum bir öncekinden daha ölümcül olacak.

Kelt Savaşçı Klanı
Her biri kendine özgü bir silah türüne sahip olan 8 farklı savaşçı arasından sıradaki kahramanını dikkatle seç. Başarı emek ister ve beraberinde eşsiz yetenekler, silahlar ve eşyalar getirir. Başarısızlığın sonucu ise kurtuluş çığlıkları içerisinde zindana atılmaktır.

İkiliklerle Dolu Bir Dünyada Gez
Dünyanın (Overworld) çarpıcı ve canlı topraklarını keşfederken huzurlu manzaraların keyfini çıkar. Ancak her antik kapının ardında bir tanrının âlemi var. İnsanlara acı çektirerek kurulan dünyada kol gezen, iğrenç yaratıklarla dolu. Seçtiğin her yol ve açtığın her kapı bir öncekinden farklı olacak ve her seferinde yeni bir öyküyle karşılaşmanı sağlayacak.

Vahşi Bir Ders
Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor olan bir savaş tarzı sunan bu dünyaya adım atan herkesi devasa bir mücadele bekliyor. Bu mücadeleye katılarak ve içindeki berserkeri ortaya çıkararak savaşçını güçlendir. Tanrılar meydan okuyanları beklerken yenilgi her zaman bir adım uzakta olacak.

 
Duyuru fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Gods Will Fall Deep Silver Clever Beans karanlık fantezi aksiyon oyunu
Phil Spencer: Konsol Fanboyluğu Oyun Sektöründeki En Kötü Şeylerden Biri PUBG Mobile Global Şampiyonası Başladı!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

tekel2000mavi

25.11.2020 13:56:04

0
Ok ne

BSC Misafiri

25.11.2020 12:16:46

0
Böyle yarı çıplak dövüşmeyeceğiz herhalde? En azından bir outfit falan vardır di mi?

BSC Misafiri

25.11.2020 11:38:24

0
karanlık fanteziyse oynanır.

Ayva

25.11.2020 11:22:41

0
Ok boomer

tekel2000mavi

25.11.2020 11:02:09

0
izometrik candır Ubisoftun fenyx çöpünden iyi görünüyor Ama hikaye hikaye bu tür oyunlar hikaye olmasa havanda su dövmeye benziyor
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Gods Will Fall ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız