Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hyrule Warriors: Age of Calamity Nintendo Switch için Duyuruldu

 
The Legend of Zelda: Breath of the Wild'daki olaylardan bir asır önce, Great Calamity meydana geldi. Hyrule, krallığı sonsuza dek değiştiren kötü bir güç tarafından harap oldu ve karanlığa gömüldü. The Legend of Zelda: Breath of the Wild'da Great Calamity'e değinilirken, hayranlar bu felaket olaydan önce olanları hiç deneyimlememişti… şimdiye kadar.
 
20 Kasım'da Nintendo Switch için özel olarak piyasaya sürülecek Hyrule Warriors: Age of Calamity'de oyuncular, Hyrule yok edilmeden önce unutulmaz yerlerinde destansı savaşlara katılacak ve Great Calamity gerçekleşmeden önceki zamana taşınacaklar. Oyunda, Link ve Zelda gibi The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan tanınan yüzlerin yanı sıra Hyrule Warriors serisinde ilk kez oynanabilecek olan dört Şampiyon gibi diğer tanınmış karakterler bulunuyor.
 
Hyrule Warriors: Age of Calamity, Hyrule Warriors ve Fire Emblem Warriors hayranlarının aşina olacağı aksiyon dolu bir oynanışa sahiptir. Kombolar gerçekleştirmeye ve üst düzey özel yeteneklere odaklanan oyun, hızlı tempolu ve stratejiktir, The Legend of Zelda: Breath of the Wild ile doğrudan bağlantılı yoğun, kesintisiz bir aksiyon oyunu arayan oyuncular için mükemmeldir. Ek olarak oyun, Great Calamity olaylarını, ilişkilerini ve dramatik anlarını büyüleyici ayrıntılarla anlatan derinlemesine bir hikaye sunuyor.
 
Hyrule Warriors: Age of Calamity The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan bol miktarda ilham alıyor. The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan Link ve Zelda gibi birçok karakter oynanabilir. Oyuncular sadece Hyrule'u savunmak için düşman sürülerini yok etmekle kalmayacak; ayrıca çevredeki bulmacaları çözecek, silahların ve becerilerin kilidini açacak, toplanan malzemelerle zanaat yapacak, eşya almak için mağazaları ziyaret edecek ve hayranların The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan tanıyacağı Sheikah Slate'in gücünü kullanacaklar.
 
Nintendo eShop'ta oyunu ön sipariş veren oyuncular, Link için oyun içi bonus silah olarak Lucky Ladle alacaklar.
 
Duyuru fragmanı:
 
 
Geliştirici videosu:
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Hyrule Warriors: Age of Calamity Zelda legend of zelda link switch oyun ne zaman çıkış tarihi
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition Switch ve PC için Duyuruldu Witch It 22 Ekim'de Steam'de Erken Erişimden Çıkıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

8.9.2020 20:30:07

0
Bu BOTW gibi değil de düşmanla kaynayan haritada düşmanların oranını belli yüzdeye indir sonra bossla savaş tarzı bir oyun olacak sanırım.

alsndnz

8.9.2020 18:58:37

0
hikayenin sonu belli ama genede guzel cokuslerini izlemek iyi olur
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hyrule Warriors: Age of Calamity
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız