Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Husk - PC Çıkış Tarihi Açıklandı

 
   Silent Hills ve Alan Wake oyunlarından esinlenen Husk adlı korku oyunu için çıkış tarihi verildi. Ortak geliştirici stüdyo IMGN.PRO ve UndeadScout'ın yaptığı açıklamaya göre de oyun 3 Şubat tarihinde PC platformu için çıkış yapacak.
 
   Oyunun 4-5 saat civarında süreceği ve hikayenin ise alkol bağımlılığı ile ev içi şiddete değindiği belirtiliyor. Shivercliff kasabasında 1995 yılında geçecek oyunda Matthew Palmer adlı bir karakteri yöneteceğiz.
 
   Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun için paylaşılan tanıtım videosuna aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Husk PC
Steam'de Geçtiğimiz Yıl En Çok Oynanan Oyunlar Rainbow Six Siege 5.3 Güncellemesi Detaylandırıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

dinazorkulagi

12.1.2017 16:42:24

+1
quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede yahu, sen tps seversin ben fps ,
Haklısında senin için bu tarz oyun çok ama benim dediğim tarzda ise günden güne azalıyor. Korku oyunlarını son zamanlarda hiç tps tarzında çıkartmıyorlar

2K

12.1.2017 14:52:06

0
Yaratık, canavar, mitolojik canlılardansa insanların yapabilecekleri ve yaptıkları film, oyun ve kitapları bence daha korkutucu bir hale getiriyor. Bu oyunda o yoldan gidecek gibi duruyor en azından anlatmak istediği konu olarak yoksa videoda kısa gözüken zıplayan bir çeşit yaratıktı sanırım. Fakat sonunda çocuğun küçükken yaşadığı olaylardan dolayı gördüğü kabuslar, halüsinasyonlar çıksa en azından benim için çok daha etkileyici olur.

konsoldede

12.1.2017 13:17:02

0
yahu, sen tps seversin ben fps ,

dinazorkulagi

11.1.2017 20:46:15

+1
Şu güzelim hikayeyi neden fps tarzında sunarsınız ki. Yapın tps sanki silent hill de becerememişlerdi de herkeste bi fps sevdası :(
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)