Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Honda e-GP'de Üçüncü Yarış Tamamlandı!

 
 
     Motorsport.com'un düzenlediği Hayallerinle Yarış Honda e-GP turnuvasında üçüncü yarış tamamlandı! Üçüncü yarış, İtalya Monza pistinde gerçekleştirildi. 500 katılımcının arasından en hızlı 20 zamanı yaparak 4 yarış sürecek turnuvaya katılmaya hak kazanan pilotlar yaklaşık 50 dakika süren yarışta harika bir mücadele ortaya koydular.
 
     Yarış içinde pek çok olay yaşanırken Ulaş Özyıldırım ile büyük bir mücadeleye giren Can Akıncı yarışı 2. sırada tamamladı. Pistin yapısı nedeniyle çoğu pilot yaptıkları hatalardan dolayı ceza alırken gelen itirazlar yarış sonrasında titizlikle incelendi. Bu itirazlar sonunda sadece Semih Çelik'e Hakan Ottaş ile yaşadığı temastan dolayı 20 saniye ceza verildi.

     Yarışta podyumun son basamağı ise Umut Kocayiğit'e gitti. Bu sonuçlarla birlikte üst üste 2. zaferini alan Ulaş Özyıldırım şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj elde etti. Hakan Ottaş ile arasında bulunan 4 puanlık farkı Ulaş son yarışta korumaya çalışacak.

     Şampiyonun belli olacağı son yarış 2 Aralık Çarşamba gecesi Serhan Acar ve Cem Bölükbaşı'nın anlatımıyla canlı yayında Honda Türkiye Youtube kanalında olacak. Final yarışı Suzuka pistinde gerçekleştirilecek.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Motorsports.com Türkiye F1 2020 Codemasters Formula 1 yarış PS4 Xbox One PC Stadia
The Good Life 2021 Yazında Çıkacak PS5 Birleşik Krallık'ın En Büyük Çıkış Yapan Konsolu Oldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
F1 2020
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız