Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hogwarts Legacy Baş Tasarımcısı Troy Leavitt, Avalanche Software'dan Ayrıldı

 
Hogwarts Legacy'nin baş tasarımcısı Troy Leavitt, geliştirici stüdyo Avalanche Software'dan ayrıldığını duyurdu.
 
Geçtiğimiz haftalarda Troy Leavitt'in feminizm ve sosyal adalete saldırı odaklı içeriklerden oluşan bir YouTube kanalının olduğu keşfedildi ve yaklaşık üç dört yıl önce yapılmış bu içeriklerden dolayı eleştiri yağmuruna tutuldu.
 
Troy Leavitt, Avalanche Software'daki pozisyonunun sağlam olduğunu ve kendi isteğiyle stüdyo ile yolları ayırma kararı aldığını belirtti. Daha fazla bilgiyi yakında yayınlayacağı YouTube videosunda paylaşmayı umuyor.
 
Hogwarts Legacy ilgili başka bir haber ise J. K. Rowling'in transfobik yorumlarına karşı geliştirici ekip oyuna ana karakteri transseksüel yapma opsiyonunu ekleyecek ve NPC olarak da transseksüel karakter eklemek istiyorlar. 
 
Harry Potter evreninde geçen açık dünya tek oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy 2022'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Kotaku Hogwarts Legacy Warner Bros. Games Avalanche Studio açık dünya tek oyunculu aksiyon rol yapma oyunu
Elite Dangerous: Odyssey PC Alfa Testi 29 Mart'ta Başlayacak Take-Two CEO'su Oyuncuların Oyunlara 70 Dolar Ödemeye Hazır Olduğunu Düşünüyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

aykut291

7.3.2021 10:06:47

0
İyi olmuş ona neymiş kendi işine bakacaktı başkasına saygı duymayabilir ama saygı göstermek zorunda değil işte yobazlara ödül vermiyorlar orda bizimki gibi anında cezasını çektiriyorlar demekki.

necrospiritus

5.3.2021 19:05:24

0
quote:

Orjinalden alıntı: Antikaruh Yahu bu lgbtliler zaten oyun oynamıyor, zaten genetik sekseksiyonda sayıları inanılmaz az... Sen neden 3-5 kişi için neredeyse koca bir bütünü karşına alırsın... Büyü yapıp yaratık kesme ile, karakterimizin cinselliği ne alaka ? Sanki birisi ile yatabiliyor muyuz ? Oyunlara bir öpüşme sahnesi bile koymak günah oldu neredeyse ... Cinsel tercihin ne önemi var ! Çıldıracağım ya ! Şu tayfa yok etti bütün sektörün gidişatını.
Yaratık kesmek ile yarattığımız karakterin saçının rengi ne alaka, hiç karakter yaratmayalım o zaman ne alaka ki yaratık kesmekle! RPG adı üstünde rol yapma, herkes kendi hayal ve fantezi dünyasına göre bir karakter yaratmak istiyor, hangi oyun olursa olsun. Olayın cinsel yönelimle alakası yok, sadece karakterin cinsiyetinden bağımsız saç, ses, kıyafet seçebilme özelliği var. İsteyen seçer istemeyen seçmez adı üstünde rol yapma oyunu.

ctntas

5.3.2021 15:43:21

0
Harry Potter evrenine hasret kaldık. Yeni bir film, dizi yada şu oyun çıksa da oynasak

Antikaruh

5.3.2021 14:29:40

+8
Yahu bu lgbtliler zaten oyun oynamıyor, zaten genetik sekseksiyonda sayıları inanılmaz az... Sen neden 3-5 kişi için neredeyse koca bir bütünü karşına alırsın... Büyü yapıp yaratık kesme ile, karakterimizin cinselliği ne alaka ? Sanki birisi ile yatabiliyor muyuz ? Oyunlara bir öpüşme sahnesi bile koymak günah oldu neredeyse ... Cinsel tercihin ne önemi var ! Çıldıracağım ya ! Şu tayfa yok etti bütün sektörün gidişatını.

Guest-7FA365660

5.3.2021 14:28:24

0
valla ne olursa olsun en çok beklediğim 3 oyundan biri

deniz1204

5.3.2021 14:18:02

0
eminim ki bu oyun çıktığı zaman yılın oyunu olacak. tek korktuğum şey eski nesil konsollara da geliyor olması sanki eski nesil konsollar yeni nesil konsolların önünde ayak bağı gibi dolanıyor ister istemez oyunlarda eski nesil havası alıyorsunuz.

keremec

5.3.2021 14:14:47

+2
Cidden şaka gibi ya. Adamın 1-2 videosunu izledim de tek yaptığı doğruları söylemek. Feminist geçinen tiplerin asılsız iddialarına bir oyun yapımcısı olarak cevap vermek. Hiçbir oyunda karakterinizi kadın oluşturdunuz diye karakteriniz daha güçsüz olmaz tarzı şeyler söylüyor. Sadece şu videonun başını izleyerek bile bu adamın nasıl biri olduğunu ve ne tarz kişilerle uğraştığını anlayabilirsiniz. Video Far Cry 3 den Spoiler içerir. Oyun da olsa NSFW görüntü içerebilir.

Funder

5.3.2021 13:46:02

+5
Lgbt içerik koyan herkes en az iki ödül alıyor artık.

Enes Eyibil

5.3.2021 13:37:55

+6
Ne saçma iş aldı Adamlar fikirlerini söylediği mi hemen sosyal zorbalığa uğruyor Lgtb ve femnist bu dünyanin düşmanı
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hogwarts Legacy ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız