Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hitman 3'ün Mart Yol Haritası Paylaşıldı

 
IO Interactive, Mart ayında Hitman 3'e gelecek yeni içerikleri açıkladı.

Yeni Escalation Contract görevi The Lesley Celebration ile birlikte bugün başlıyor. Berlin gece kulübünde geçen görevde oyuncuları yeni hedefler ve zorluklar bekliyor.

11 ve 25 Mart tarihlerinde oyun basını Easy Allies ve Eurogamer tarafından hazırlanan yeni Featured Contract görevleri oyuna eklenecek. Easy Allies'ınki Chongqing, Çin ve Eurogamer'ınki Mendoza, Arjantin haritasında geçecek.

Yeni Elusive Target görevi 19 Mart'ta başlayacak. Isle of Sgail'da yüksek sosyete partisinde bir hedefi öldürmeniz istenecek. Hedefi öldürmek için 29 Mart'a kadar zamanınız olacak ve unutmayın hedefi indirmek için yalnızca bir şansınız var.
 
Son olarak 30 Mart'ta Berlin Egg Hunt sezonluk etkinliği düzenlenecek. 12 Nisan'a kadar sürecek etkinlikte oyuncular haritanın çeşitli bölgelerine yerleştirilmiş yumurtaları toplayacak ve tamamlayan oyunculara Raver kostümü hediye edilecek. 30 Mart'ta oyunun deluxe sürümünü satın almış kullanıcılara iki adet Deluxe Escalation Contract görevi ve yeni kıyafet, silah ve ekipman sunulacak. Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içerecek yeni güncelleme de 30 Mart'ta yayınlanacak.
 
Hitman 3'ün Mart ayı yol haritası tanıtım videosunu YouTube'dan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak gamingbolt Hitman III IO Interactive PlayStation 5 Xbox Series X PlayStation 4 Xbox One PC
Marvel's Avengers'ta Seviye Atlamak Daha Zor Hale Geliyor Aliens: Fireteam – 25 Dakikalık Oynanış Videosu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hitman III ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız