Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hayatta Kalma Korku Oyunu SENSEs: Midnight PC ve Konsollar için Duyuruldu

 
 
Yayıncı eastasiasoft ve geliştirici SUZAKU Games, 3D hayatta kalma korku oyunu SENSEs: Midnight'ı duyurdu. Oyun, Temmuz ayında Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ardından daha sonraki bir tarihte konsollara gelecek. Hangi konsollara çıkış yapacağını açıklanmadı.
 
Oyun açıklaması şu şekilde:
 
SENSEs: Midnight türün klasiklerinden ilham alan, ağır kontrolleri ve nostaljik tarzda sabit kamera açıları bulunan 3 boyutlu bir hayatta kalma korku oyunudur. Çevresel hikâye anlatımı ve arka plan hikâyeleriyle parkın sırlarını keşfet, geri dönmek zorunda kalmamak için kısıtlı envanter yuvalarını dikkatlice yönet, kinci ruhları uyandırabilecek bulmacalarda risk ödül analizi yap, peşindekileri geçici olarak atlatmak için saklanma noktalarını kullan ve unutma, oyununu güvenli bir şekilde kaydedebileceğin sadece tek bir yer var.
 
Acımasız Onryo sürekli izini sürerken üzerindeki tehdidi ve Ikebukuro Walking Park’ın oluşturduğu korkunç atmosferi hisset.
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu hayatta kalma macera korku SENSEs: Midnight
Xbox Game Pass'e Temmuz Ayı Başlarında Gelecek Oyunlar Açıklandı Ubisoft, Skull and Bones için 7 Temmuz'da Canlı Yayın Etkinliği Düzenleyecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)