Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hades için İkinci Büyük Güncelleme Yayınlandı

 
Bastion ve Transistor geliştiricisi Supergiant Games, hack-and-slash dungeon crawler türündeki oyunu Hades'in ikinci büyük güncellemesini yayınlandı.
 
Güncelleme karakterlerin ve öykülerin rollerini genişletiyor ve oynamak için yeni yollar sunuyor.
 
Önemli Özellikler
 

- Her zaman biraz eğlence için hazır olan kaygısız satıcı Dionysus, God of Wine ile tanışın! Dileklerini düşmanlarınız sabah gerçekten hissedecek.
 
- Wield the ‘Adamant Rail’, birkaç bin yıl boyunca erken ateşli silahları önceden alan (ve sınıf dışı) hızlı bir ateşli silah! Kendine özgü oyun stili ile gerçek bir yumruk sunuyor.
 
- ‘Fated Authority' kilidini açın,Ölüler Dünyasını kendi isteklerinize göre daha fazla şekillendirebileceksiniz. Fates'i baştan çıkarmak için her odaya alternatif ödüller verin!
 
- Cesaretiniz varsa ‘Infernal Gates''e inin! Yalnızca deneyimli oyunculara yönelik zorlu mücadeleleri tamamlayabilirseniz her zamankinden daha güçlü büyürsünüz.

 
Güncelleme ayrıca yeni yetenekler, dengeleme değişiklikleri, tamamen sesli anlatımlı olaylar, gelişmiş sanat ve görsel FX, ödüllü bestecinin yepyeni bir şarkısı ve daha pek çok özellik ve iyileştirme getiriyor. Güncelleme notlarına tamamına oyun istemcisinden ve Supergiant Games'in resmi Discord hesabından ulaşılabilirsiniz. (discord.gg/Supergiant).
 
Güncelleme oyunun ana menüsünden erişilebilen yeni Geliştirme Yol Haritasını da tanıtıyor. Supergiant Games'in bu yılki gelişim hedeflerinin bir parçası olarak yeni düşmanlar ve zorluklarla dolu yeni bir Biome, yeni boss dövüşleri ve oynadıkça topladığınız çeşitli kaynaklardan yararlanmanın yeni yolları konusundaki öncelikler anlatıyor.  
 
Hades Epic Games Store'da erken erişimde bulunuyor. Fiyatı 32,00 TL. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Hades Supergiant Games hack-and-slash dungeon crawler
Shadow of the Tomb Raider'ın Dördüncü DLC'si ‘The Price of Survival’ Çıktı Days Gone ‘Sarah ve Deacon'ın Düğünü’ Fragmanı

BSC Misafiri

14.2.2019 14:35:57

+1
Arkadaşlar oyun çok güzel epic store da 32 liraya satılıyor. Diablo türü nü ve roguelike ı seviyorsanız oyun 2sinin birleşimi, severek oynuyorum tavsiye ederim.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hades
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız