Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Gothic Remake Yeni Nesil Konsollar ve PC için Duyuruldu

 
Yayıncı THQ Nordic, Piranha Bytes'ın 2001 yılında çıkan rol yapma oyunu Gothic'in remake versiyonunu yeni nesil konsollar ve PC için duyurdu.

Çıkış tarihi açıklanmadı fakat bu yıl içinde çıkmayacağı doğrulandı.
 
THQ Nordic yaklaşık iki ay önce Gothic remake'in prototip versiyonu Gothic Playable Teaser'ı Steam üzerinden sunmuştu ve kullanıcılardan gelecek tepkiler sonucu geliştirmeyi tamamlamayı düşünecekti. 
 
Belirtilene göre, Gothic Playable Teaser 180.000'den fazla oyuncu tarafından denendi ve %94.8 oranında kişi tamamlanması yönünde oy kullandı.
 
Oyunun geliştiriciliğini THQ Nordic'in Barselona, İspanya'da kurulan yeni stüdyosu üstlenecek. Stüdyo prototip versiyonda oyuncular neyi sevip neyi sevmediğini değerlendirerek oyunun yapımını sürdürecek.
  
THQ Nordic iş ve ürün geliştirme yönetmeni Reinhard Pollice remake versiyon ile ilgili olarak "Orijinal deneyime olabildiğince sadık kalarak Gothic dünyasının atmosferini yüksek kaliteli bir görünüme taşıyacağız ve belirli oyun mekanikleri dikkatli bir şekilde modernize edeceğiz." dedi.

Bu haberin bağlantısı
URL
Gothic Remake THQ Nordic THQ Nordic Barcelona RPG PS5 Xbox Series X PC
Embracer Group, Saber Interactive'i Satın Aldı Biomutant Geliştirilmeye Devam Ediliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

25.2.2020 19:55:51

0
Combat sistemi ağır kanser ama diğer özellikler hoşuma gitti..

Wayward Son

19.2.2020 11:51:51

0
Bir Gothic delisi olarak remake'te ciddi eksikler görmüştüm ama madem oyuncuları dinleyecekler; o halde muhteşem haber. PB'den kesinlikle fikir almalılar ama.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Gothic Remake
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız