Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

God Eater 3 Resmi Olarak Duyuruldu

 
   İlk olarak Tokyo Game Show 2016'da gösterilen God Eater projesinin God Eater 3 olacağı Bandai Namco tarafından resmi olarak duyuruldu. Platformlar ve çıkış tarihi henüz açıklanmadı. 
 
   Bandai Namco Entertainment tarafından paylaşılan resmi tanıtım yazısı şu şekilde:
 
   "God Eater 2: Rage Burst'ün başarılı çıkışından sonra, önde gelen video oyun yayıncısı ve geliştiricisi Bandai Namco Entertainment Asya canavar öldürme aksiyon rol yapma oyunu serisinin tamamen yenilenmiş yeni oyunu God Eater 3'ü getireceğini açıkladı. God Eater 3 ev konsolları için geliştiriliyor.
 
   Son savaştan çok uzun yıllar geçti. Dünya artık insanların yaşamak için kullandığı bir yer değil. The Aragami'nin dehşet verici saldırıları dünyayı sarsmaya devam ediyor ve sefalet ile yıkım yaratıyor. Dünyayı kurtarmak ve dengeyi yeniden sağlamak için yeni kahramanlar - God Eater'lar - yükseliyor. Dünyanın dört bir yanındaki yerleri parçalara ayıran korkunç yeni Aragami'yi indirmek için diğer God Eater'lar ile birlikte çalışacaksın. Ancak bu tek göreviniz olmayacak, God Eater'lara bir şeyler oluyor ve karanlık ile aydınlık arasındaki çizgi hiç bu kadar ince olmamıştı... Savaş daha önce hiç olmadığı kadar acele ederken God Eater'ların ruhunu bağlayan lanetli zincirlerden kurtulmasının zamanı geldi..."
 
   God Eater 3'ün Amerika, Avrupa, Japonya ve Güneydoğu Asya (Singapur, Malezya, Tayland, Filipinler ve Endonezya) olmak üzere dünya genelinde aynı anda çıkış yapması planlanıyor.

   Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Bu haberin bağlantısı
URL
God Eater 3 Bandai Namco
Middle Earth: Shadow of War PC'de 97.7 GB God Eater: Resonant Ops Akıllı Telefonlar için Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

WOLKY DJ

9.10.2017 18:39:15

0
quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Çok cool bir isim ama Türkçeye çevirince o etkileyiciliği kalmıyor. Bu arada oyun içinde farklı anlamı da var. İkincisi zamanında 75 TL'ydi daha indirim gelsin 40 olsun alırım dedim bu Türkiye fiyatlarını kim ayarlıyorsa sağ olsun 150'ye çıktı.
zaten bir isim İngilizce olunca karizma oluyor Türkçe olunca kro oluyor

2K

9.10.2017 17:31:40

0
quote:

Orijinalden alıntı: WOLKY DJ

Tanrı yiyen :D
Çok cool bir isim ama Türkçeye çevirince o etkileyiciliği kalmıyor. Bu arada oyun içinde farklı anlamı da var. İkincisi zamanında 75 TL'ydi daha indirim gelsin 40 olsun alırım dedim bu Türkiye fiyatlarını kim ayarlıyorsa sağ olsun 150'ye çıktı.

WOLKY DJ

9.10.2017 10:01:36

0
quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri Bu oyun ismini tükçeye çevirince bi garip oluyorum :)
Tanrı yiyen :D

BSC Misafiri

9.10.2017 01:09:52

+1
Bu oyun ismini tükçeye çevirince bi garip oluyorum :)

BSC Misafiri

8.10.2017 23:54:27

0
Umarım switch' e de çıkar
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
God Eater 3
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız