Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ganbare! Super Strikers Bu Ay PS4, Xbox One, Switch ve PS Vita'ya Geliyor

 
Geliştirici Rese Games, Ganbare! Super Strikers'ın bu ay içinde PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PS Vita için çıkış yapacağını duyurdu.

Taktiksel rol yapma futbol oyunu ilk olarak Temmuz 2018'de PC için çıkmıştı.

Oyunun tanıtım yazısı ve fragmanı:
 

Ganbare! Super Strikers taktiksel RPG unsurları ile futbolu birleştiren yenilikçi bir oyun. Maç kazanarak seviye atlayıp ve yeni ekipmanlar kazanabileceksiniz ve bu da özel yetenekleri öğrenmenize, oyuncularınızın istatistiklerini arttırmanıza veya Uyku, Sessizlik veya Zehir gibi efektler karşısında kendinizi korumaya olanak sağlayacak.
 
Japonya'da küçük bir kasabadaki futbol takımının zafere giden yolunda bir rol üstlendiğiniz hikaye modu bulunmakta. Yeterince iyi bir performans sergileyerek Japonya Milli Takımı'na katılma şansı yakalayacaksınız ve burada şampiyonluk kazanmak eski rakiplerinizle birlikte oynamanız gerekecek. Her biri kendi güçlü ve özel yetenekleri ile bir sürü farklı karakter var.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Ganbare! Super Strikers Taktiksel rol yapma futbol oyunu Rese Games PC PlayStation 4 Xbox One Switch ve PS Vita
Platinum Games 'Platinum 4' Adında Bir Teaser Websitesi Açtı (Güncelleme) Astro Bot: Rescue Mission Yönetmeni Nicolas Doucet, SIE Japan Studio Yönetmenliğine Terfi Ettirildi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Ganbare! Super Strikers ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız