Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Galatasaray Espor Takımının Ormancısı Appen 2 Yıl Men Cezası Aldı

 
     Galatasaray Espor takımının ormancı rolü oyuncusu Necati “Appen” Sarıgül, oyun içinde gösterdiği ve sürekli hale gelen aşırı derecede sportmenliğe aykırı tutumu sebebiyle 1 Kasım 2022 tarihine kadar bütün resmi Riot Games organizasyonlarından men edildi. 
 
     Riot Games resmi elektronik spor sitesi (Lolesports) üzerinden yapılan açıklamada Necati "Appen" Sarıgül'in dereceli tekli oyun modunda gösterdiği aşırı derecede sportmenliğe aykırı tutumu nedeniyle kural ihlali yaptığı ve 1 Kasım 2022 tarihine kadar men edildiği duyuruldu.
 
Lolesports'un açıklaması; 
 
     "Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi olarak oyuncuların ve diğer ekip üyelerinin, hem oyun içinde hem de oyun dışında olumsuz davranışlardan kaçınmasını beklemekteyiz. Sportmenliğe aykırı durumları ve olumsuz davranışları tespit etmek adına ekip üyeleri hakkında rutin incelemeler yapıyoruz.
 
     Yaptığımız rutin incelemeler sırasında daha önce oyun içindeki olumsuz davranışları sebebiyle ceza alan Appen’in davranışlarını devam ettirdiğini fark ettik. Oyuncu, VFŞL Resmi Kuralları ve Küresel Espor Ceza Listesi uyarınca 2 yıl süreyle VFŞL ve AL karşılaşmalarından men edildi. Oyuncular lige katılımlarında aktif kullandıkları tüm hesapları lig yönetimine bildirmekle yükümlüdür. Appen'in lig yönetimine bildirmediği bir başka hesap tespit edilmiş ve bu durum cezasında etkili olmuştur.

Ceza
Oyuncu: Necati "Appen" Sarıgül
Ceza süresi: 01.11.2022
Ceza aldığı kurallar: Küresel Ceza Listesi: Devam Eden Aşırı Derecede Sportmenliğe Aykırı Davranış / VFŞL Kural Seti: 10.2.4"
 

Bu haberin bağlantısı
URL
league of legends riot games pc rts mmo
No Man's Sky'ın Yeni Güncellemesi Origins Önümüzdeki Hafta Yayınlanacak PlayStation CEO'su: Xbox Series S Tarzı Konsollar Geçmişte Çok İyi Sonuçlar Elde Etmedi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız