Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Galatasaray Espor, League of Legends Takımı Ödemeleri Hakkında Açıklama Yaptı

 
     Birkaç haftadır League of Legends takımının oyuncularına para ödenmemesiyle gündemde olan Galatasaray Espor, bugün beklenen açıklamayı yaptı. 
 
 
 
     Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı tarafından sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada; "Ödemeler yapılıyor. Lütfen daha fazla yazmayınız bu konu hakkında. Riot 2m TL lisans bedeli bazı LOL takımlarının senelik bütçesi beyler! Bunu da ödüyoruz. Galatasaray’da kimsenin parası kalmaz! Maddi manevi fazlası ile yapılıyor!" dedi. Erol Özmandıracı ayrıca kulübün espor şubesinin Zula, Fifa ve Wolfteam’de kârda olduğunu ancak League of Legends’da zarar ettiğini ve bütçeyi kısabileceklerini belirtti.
 
     Daha öncesinde Galatasaray Espor, League of Legends takımının Koreli ormancı oyuncusu Choi "BalKhan" Hyun-jin ve Barış ‘Tolerant’ Çepnioğlu, sosyal medya üzerinden takımın halen daha ödeme yapmadığını açıkladı.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
MDL Chengdu Major Dota 2 Turnuvası Başladı! 30 Kasım'da Game Pass'ten Kaldırılacak Oyunlar

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)