Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

GTA 5 için King Kong & Godzilla Modu Yayınlandı

 
 
Godzilla ve King Kong hayranlarının eğnelebileceği artık yeni bir GTA V modu var. Mod yapımcısı 'JulioNIB', Grand Theft Auto 5 için King Kong ve Godzilla modlarının yayınlanmadan önceki sürümlerini yayınladı. Bu modlar King Kong, Godzilla ve Mecha Godzilla olarak oynamanıza izin verecek.
 
Diğer süper kahraman modlarına benzer şekilde JulioNIB, üç yaratık için de birçok klasik hareket ekledi. Bu mod ile King Kong yüksek binalara tırmanabilir, Godzilla ise atomik nefesini kullanabilir ve hatta nükleer şok dalgasını (Kral Ghidorah'a karşı kullandığı) kullanabilir. Bu mod elde edebileceğimiz en iyi King Kong/Godzilla deneyimi olarak karşımıza çıkıyor.
 
Bu modların yayınlanmadan önceki sürümlerine buradan ulaşabilirsiniz. Mod yapımcısı, final sürümlerini ileri bir tarihte ücretsiz olarak yayınlamayı planlıyor.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Grand Theft Auto V Action Rockstar PS3 Xbox 360 PC GTA 5 ps4 xbox one
Yeni Bir Dead Space Oyunu Hakkında Söylentiler Devam Ediyor Yeni Nesil Dragon Age ve Mass Effect, EA Play 2021'de Olmayacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Grand Theft Auto V ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
714 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız