Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Future Games Show Etkinliği 25 Mart'ta 40 Oyunla Birlikte Geri Dönüyor

 
Geçtiğimiz yıl E3'ün eksikliğinde pek çok bağımsız oyun sunumu izlemiştik ve bunlardan biri de GamesRadar+ sitesinin düzenlemiş olduğu Future Games Show etkinliğiydi.

GamesRadar+, Future Games Show'un 25 Mart'ta 40 oyun ile birlikte geri döneceğini duyurdu.

SEGA, Team 17, Warner Bros ve EA dahil toplamda 30 yayıncı firmanın katılacağı etkinlik yeni oyun duyuruları, oynanış videoları, fragmanlar, tanıtımlar ve röportajlar içerecek.
 
Etkinliği sunacak isimler Resident Evil 3 remake'te Jill Valentine ile Carlos Oliveira'yı seslendiren Nicole Tompkins ve Jeff Schine. Resident Evil Village'da Chris Redfield'ı seslendiren de Jeff Schine ve etkinlikte belki Resident Evil Village'ı görme fırsatı yakalarız.
 
Future Games Show Spring Showcase etkinliği Türkiye saati ile 26 Mart 01:45'e denk geliyor ve Twitch, Facebook, YouTube, Twitter ve GamesRadar+ üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

GamesRadar+ 2021'de iki tane daha Future Games Show planlıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak GamesRadar+
Valve, Artifact'in Geliştirilmesini Sonlandırdı ve Oyunu Tamamen Ücretsiz Yaptı The Silver Case 2425 ve Disgaea 6: Defiance of Destiny Batıda Switch'e Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)