Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fumito Ueda Bir Sonraki Projesi Hakkında Konuştu

 
Ico, Shadow of the Colossus ve The Last Guardian oyunlarının yaratıcısı Fumito Ueda ile stüdyosu genDesign bir sonraki projesi üzerinde çalışmaya devam ediyor ve Famitsu'ya konuşan Fumito Ueda proje hakkında bazı açıklamalarda bulundu.
 
"Çeşitli denemeler yaptığımız bir aşamadayız. Bu aşamada fikirlerimizin gerçekten ilginç olup olmadığını test ediyoruz ve bu testler bir oyun fonu şirketi olan Kowloon Nights tarafından destekleniyor, bu yüzden prototipleme ile ilerliyoruz."
 
"İlk önce öz parçalar üzerinde çalışıyoruz ve oradan onu sabit bir ürün haline getireceğiz. Bu bizim bu seferki meydan okumamız."
 
"Şu anda yaptığımız şey bir bağımsız oyun gibi hissettirmiyor. Sonuç olarak Ico, Shadow of the Colossus ve The Last Guardian ölçeğinin üzerinde bir şeyler hedefliyoruz."
 
"Eğer geniş ölçekli geliştirme bizim ilgi alanımıza girerse, büyük bir oyun yapmak için geliştirme sistemimizi önemli ölçüde genişleteceğimizi ve geliştirme ekibini büyüteceğimizi düşünüyorum."
 
"Bu tamamen yeni bir oyun, devam oyunu değil." 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu action adventure scee ps4
FACEIT Major 2018 CS:GO Turnuvası Başlıyor! Yeni Digimon Story Oyunu Geliştirilmeye Devam Ediliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Last Guardian
+ TAKİBE
AL
19 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız