Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Free Realms 8 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

 
     Sony Online Entertainment'in geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü MMO oyunu Free Realms 8 milyon kullanıcıya ulaştı.

      Sony Online Entertainment CEO'su John Smedley "Free Realms, oyuncularımız için sanal dünyadan daha çok onların hayalleri için bir evren. Arkadaşlarınız ile oyunlar oynayabileceğiniz, oyun içinde tasarladığınız evlerinizle onları konuk edinebileceğiniz veya petlerinizle övünebileceğiniz bir evren. Yapımcılar olarak işimiz üyeleri dinlemek ve onların isteklerini tahmin etmek. Ve gelen fikirleri 8 milyon üye ile paylaşmak." dedi.

     Free Realms, 2009 senesinin Nisan ayının sonlarına doğru çıkmış macera oyunu. Tamamen ücretsiz olmasa da, içeriğinde cash shop bulunduran bir oyun. Aynı zamanda "oyun içerisinde oyun" terimini bizlere en iyi sunan oyunlardan birisi. Futbol maçından tutun da madenciliğe veya okçuluğa kadar bütün küçük oyunlar ve görevler sizleri bekliyor. Ayrıca Free Realms ilk ayında 3 milyon üye ile büyük bir çıkış sergilemişti.

     Sizde 8 milyonu aşkın kullanıcılardan biri olmak istiyorsanız tıklayınız.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Free Realms Sony Online Entertainment PC PS3 MMO
Capcom, Nisan'da Büyük Bir Oyun Duyuracak Square'den "Voice Fantasy" ?

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Free Realms
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız