Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Focus Home Interactive 2019 Ortaklıklarını Duyurdu

 
Focus Home Interactive bu haftanın başında Dontnod Entertainment ve Sumo Digital dahil olmak üzere birkaç ortaklık anlaşması duyurmuştu ve yayıncı şirket bu ortaklıkların tam listesini paylaştı.
 

Asobo Studio – Stüdyonun yaratıcı ve sanatsal yeteneğinden yararlanacak yeni bir proje üzerinde çalışılıyor.

Deck13 – Stüdyonun gücüne ve uzmanlığına dayanacak yepyeni bir marka geliştiriliyor.

Dontnod Entertainment – Focus ve Dontnod tarihinin en iddialı projelerinden biri olacak proje üzerinde çalışılıyor.
 
Gasket Games / Blackbird Interactive – Zengin bir evrende yepyeni bir Games Workshop oyunu geliştirirken tutkularını, yeteneklerini ve on beş yıldan fazla bir süredir geliştirdikleri strateji oyunları deneyimlerini kullanacaklar.
 
Lightbulb Crew – Stüdyonun oyunu; sınırları zorlarken ve taktiksel oyun türünün kurallarını yıkmaya çalışırken özel bir sanatsal yön ve eşsiz bir konsept sunacak.

Limestone Games – "Focus Home Interactive yüksek potansiyele sahip genç stüdyoları desteklemeye devam etmekten ve onlara vizyonlarını hayata geçirmenin yollarını sunmaktan gurur duyuyor." 
 
Passtech Games – Bağımsız yeni bir IP geliştiriliyor.
 
Saber Interactive – İki yeni oyun geliştiriliyor. Bunlardan birisi Games Workshop evreninin en önemli lisanslardan birine dayanıyor.
 
Streum On Studio – Games Workshop'un en popüler IP'lerinden biri için yeni nişancı oyunu geliştiriliyor.
 
Sumo Digital – EVE: Valkyrie geliştiricisi şiddet içeren karanlık bir dünyada geçecek çok oyunculu bir deneyim üzerinden çalışıyor. 
 
Ek olarak,  Focus Home Interactive Call of Cthulhu video oyunlarının yaratıcısı Chaosium ile de özel bir anlaşma imzaladı.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Chernobylite Kickstarter Kampanyası Başladı, Hikaye Fragmanı Yayınlandı God Eater 3 Switch'e Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)