Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Flashpoint, 1 Milyon Dolarlık Ödül Havuzuyla Geri Dönüyor!

 
     B Site Inc. ve FACEIT tarafından ikincisi organize edilen Flashpoint 2, Counter Strike: Global Offensive turnuvası 1 milyon Dolarlık ödül havuzuyla duyuruldu!
 
     Çevrimiçi olarak düzenlenecek turnuva önümüzdeki ay başlayacak. Yayın ekibi ise Londra'daki yayın stüdyosundan sunumlarını gerçekleştirecek.
 
     Organizasyon bu yıl ikincisi düzenlenecek Flashpoint 2 turnuvası için 1 milyon Dolar ödül havuzu oluşturduğunu duyurdu. Turnuvada dünyaca ünlü 12 CS:GO takımı mücadele edecek. 7 takım turnuvaya doğrudan davet edilirken 5 takım elemeler sonucunda turnuvaya katılacak. Elemeler, 2 Açık ve 1 Kapalı olmak üzere toplam 3 etaptan oluşacak.  
 
     Flashpoint 2 CS:GO turnuvasına davet edilen takımlar; Gen.G, MAD Lions, c0ntact, Dignitas, Cloud9, Envy, MIBR
 
     9 Kasım tarihinde başlayacak olan Flashpoint 2 CS:GO turnuvası, 6 Aralık tarihinde tamamlanacak. Yayın ekibinde Christopher “MonteCristo” Mykles ve Duncan “Thorin” Shields olacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Counter Strike: Global Offensive counter-strike valve psn xbox live arcade ps3 xbox 360 pc mac steam fps multiplayer
DreamHack Open Fall 2020 CS:GO Turnuvasında Playoff Karşılaşmaları Belirlendi! Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (19 Ekim - 25 Ekim)

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Counter Strike: Global Offensive
+ TAKİBE
AL
107 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız