Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Final Fantasy XV DLC'leri ‘Episode Aranea’, ‘Episode Lunafreya’ ve ‘Episode Noctis’ İptal Edildi

 
Square Enix, Final Fantasy XV için planlanan hikaye indirilebilir içerikleri Episode Side Story: Aranea “The Beginning of the End”, Episode II: Lunafreya “The Choice of Freedom” ve Episode III: Noctis “The Final Strike”'ın iptal edildiğini duyurdu.

Episode I: Ardyn “The Conflict of the Sage” ise Mart 2019'da çıkacak.

İndirilebilir içeriklerin iptali ile ilgili Final Fantasy XV global marka yönetmeni Akio Ofuji tarafından yapılan açıklama:
 
"Final Fantasy XV geliştirme ekibi Episode Ardyn, Episode Aranea, Episode Lunafreya ve Episode Noctis olmak üzere dört yeni DLC'yi piyasaya sürmeyi planlıyordu. Bununla beraber, şirket önemli bir yön değişikliğine gitti ve bu projelerin yeniden gözden geçirilmesi kararı alarak planlanan dört DLC'den üçü Episode Aranea, Episode Lunafreya ve Episode Noctis'i iptal etme kararı aldı. Mart 2019'da çıkacak Episode Ardyn'i ise halen geliştiriyoruz. Birçok hayranın bu bölümleri oynamaya istekli olduğuna inanıyorum ve tüm geliştirme ekibi hayranların beklentilerini karşılayamadığı için üzüntülü."
 
"Şirket önemli bir yön değişikliğine gitti ile ne demek istediğimize dair daha fazla bilgi vermeme izin verin. Daha önce Business Division 2'nin bir parçası olarak ana oyun geliştiren personelin etrafında yoğunlaşan Luminous Productions adlı yeni bir şirket kuruldu. Luminous Productions'ı kurmadaki temel amaç global oyun pazarına tamamen yeni bir AAA oyun sunabilecek bir stüdyo oluşturmaktı. Bu yönde gelişen değişim nedeniyle şirket kaynaklarını bu AAA oyunun geliştirilmesine odaklamaya karar verdi. Bu da başlangıçta planlanan ve tanıtılan dört DLC'den üçünün iptal edilmesi kararı ile sonuçlandı."
 
Final Fantasy XV PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu final fantasy 13 Final Fantasy Versus 13 square enix final fantasy xv PS4 Xbox One
PlayStation Hong Kong PlayerUnknown's Battlegrounds + PS Plus 12 Aylık Abonelik Paketini Listeledi Final Fantasy XV DLC'si ‘Episode Ardyn’ Mart 2019'da Çıkacak

deliliktir

8.11.2018 12:27:11

0
Episode I adıyla çıkarmasa bari iptal ettiyse.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Final Fantasy XV
+ TAKİBE
AL
21 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız