Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Final Fantasy XIII-3, 1 Eylül'de mi Duyurulacak?


 
    Final Fantasy'nin 25. yıldönümüne özel yapılan 3 günlük etkinlik için Square Enix bazı detaylar paylaştı.
 
    Andriasang'dan bu yönde alınan bilgilere göre Square, Final Fantasy XIII için yeni ve geleceğe göz kırpan bir projenin perdesini aralayacakmış. Final Fantasy XIII-2 için artık yeni bir indirilebilir içerik olmayacağı gibi bir süredir Final Fantasy XIII-3 hakkında çıkan söylentilerin bir sonucunu almak mı üzereyiz diye de düşünmeden edemedik.
 
    Kim bilir belki de artık yıllardır beklemekten artık işin çivisini çıkartan Final Fantasy Versus XIII için net bir çıkış tarihi duyarız belki. Final Fantasy XIII için gerçekleşecek olan bu etkinlik 1 Eylül'de düzenlenecek. Gözünüzü bizden ayırmayınız..
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Andriasang Square Enix Final Fantasy final fantasy xiii-3 Final Fantasy 13 Tetsuya Nomura Lightining Snow PS3 Xbox 360 JRPG
Jet Set Radio, iOS ve Android İçin de Geliyor Eski PS3/PSP Oyunlarının Sunucuları Kapatılıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

resh_aykut

20.7.2012 21:10:11

0
Bu arada Final fantasty versus 13 için ortalıkta pek çok dedikodu dönüyor . Square Enix el altından final fantasy versus 13 ü öldürdü , yapımı iptal edildi diye umarım doğru değildir

resh_aykut

20.7.2012 21:08:36

0
Final fantasy xiii-3 de umarım dövüş sistemini değiştirirler. Şu Final fantasy xiii deki ilk trailer'ındaki bir dövüş sistemi vardı mesela öyle bir sistem olsaydı şu seride şimdi yok satardı.. Fakat ben yine de merakla beklemekteyim. FF 13-2 den sonra kesinlikle gelmeli bu oyun.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Final Fantasy XIII
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız