Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fallout 76'nın Yeni Güncellemesi için Test Sunucuları Açılacak

 
 
Bethesda, Fallout 76 için Steel Reign güncellemesini yeni yayınladı, ancak geliştiriciler oyun için planladıkları bir sonraki yeni içeriği şimdiden oyuncuların deneyimlemesini istiyor. Fallout 76 blogu aracılığıyla duyurulan yepyeni bir özelliği oyunculara sunmak için bu ay içerisinde  Açık Test Sunucuları tekrardan aktif edilecek.
 
Blog'da şu ifadeler yer alıyor "Eylül güncellemesinde neler olduğunu henüz net bir şekilde sizlere duyurmadık, ancak oyuncuların Fallout 76'yı daha iyi deneyimlemeleri için önemli bir özelliğin geleceğini söyleyebiliriz. Açık Test sistemini yeniden açmak için hazırlıklar yapıyoruz. Topluluğun bu yeni özelliği kullanabilmesi ve geri bildirimlerini mümkün olan en kısa sürede bizimle paylaşmaya başlayabilmesi için bunu sunuyoruz.” 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Twinfinite Fallout 76 Fallout Bethesda Softworks Bethesda Game Studios
G-Mode Archives+: Ketsui: Kizuna Jigoku Tachi DX Switch için Duyuruldu HBO, The Last of Us'daki Tommy'nin Ses Sanatçısını Ekibe Dahil Etti

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fallout 76
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız