Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fallout 76 - Fallout Worlds Oyunculara Özgür Bir Dünya Sunuyor

 
 
Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda Bethesda ekibi Fallout 76 ile ilgili yeni bir güncelleme yayınladı. Fallout Worlds olarak adlandırılan bu büyük güncelleme, içerisinde birçok özelliği barındırıyor. Fallout Worlds, oyunculara birçok özelliği beraberinde getirmenin yanı sıra daha özgür bir yapı sunmaya odaklanıyor.
 
Geldiğimiz noktada Fallout ekibi ile kısa bir etkinlik yapıldı. Online şekilde düzenlenen bu etkinlikte çeşitli sorular soruldu. Birçok sorunun yanıt aldığı etkinlikte şunlar öne çıktı:
 
Oyunun çıkışından bu yana uzun bir zaman geçti ve birçok yenilikler oyuna dahil edildi. Bu yeniliklerden ve güncellemelerden sonra yine yeni içerikler gelmeye devam edecek mi?
  
Evet, son getirdiğimiz büyük Fallout World güncellemesinden sonra yine oyuna yeni içerikler ve yenilikler getirmeye devam edeceğiz. Planlar dahilinde yine büyük güncellemeleri oyunculara sunmayı amaçlıyoruz. Yine World güncellemesi ile beraber Bethesda Game Studios ekibi tarafından tasarlanan Public Worlds'e özel hazırlanmış yeni fikirler, sürekli olarak değişen bir yapıda Appalachia'da karşına çıkıyor. Ek olarak, Fallout 1st üyeleri Fallout Worlds'ün kontrolünü ellerine alacakları ve kendi Appalachia'larını yaratacakları Custom Worlds'e erişebiliyor.
 
İki yeni modun bu güncelleme ile oyuna dahil olduğunu belirtelim. Bu modlar oyunculara özgür bir dünya sunuyor ve dilediklerini tasarlama deneyimini vadediyor. 
 
Kısacası, oyuncuların ilgisini çekecek içerikler getirmeye odaklanıyoruz. Ekip olarak bu yenilikleri oyunculara sunmaktan ve sunacak olmamızdan mutluluk duyuyoruz. Bu konu üzerinde sıkı çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.
 
Fallout Worlds güncellemesi oyunculara neler vadediyor?
 
 
 
Bu yepyeni sistem, oyunculara oyun dünyasının ayarlarını değiştirme olanağı sağlayarak nükleer kıyamet sonrası Appalachia'da eşsiz bir deneyim sunuyor. Özelleştirilmiş bu çorak topraklar, zorlu hayatta kalma koşulları altında cesaretini ölçmek için bir zamanlar yasaklı olan bölgelere C.A.M.P. inşa etme ve yepyeni maceralara çıkma olanağı sunuyor. 
 
Fallout evrenine yeni bir giriş olan Fallout 76, tamamen çok oyunculu bir içeriğe odaklanıyor. Gelecekte Fallout evreninde geçen yeni bir tek oyunculu bir oyun görebilir miyiz?
 
Şu anda bu tek oyunculu yapım konusunda herhangi bir yanıt veremiyoruz. Şu anda Fallout 76 evrenine odaklanıyoruz. Bu evrene yeni özellikler katmaya ve oyuncuların deneyimlerini üst düzeye çıkarmaya özen gösteriyoruz.
 
Fallout Worlds nedir? Özellikleri nelerdir?
 
 
 
Fallout 76'nın bu güncellemesiyle birlikte oyunculara, iki yeni oyun modu; Public Worlds ve Custom Worlds'ü içeren, oyunu eşsiz ve yeni şekillerde deneyimleme olanağı sağlayan Fallout Worlds'ü getirdik.
 
Yeni Public Worlds modu, bir dizi Fallout Worlds seçeneğinin önceden etkinleştirilmiş haldeki özel dünyalarını sunarak, normal oynayışınıza yenilik katıyor. Tüm oyuncular Public Worlds'e katılabilir ve Adventure Mode'dan tamamen farklı bir Appalachia'yı keşfedebilir.
 
Aktif Fallout 1st üyeleri artık Play menüsünden kendi istedikleri şekilde düzenledikleri Appalachia'yı oluşturmak için çeşitli farklı ayarları düzenleyip yeni bir tür dünya oluşturabildikleri Custom Worlds seçeneğini seçebilir. 
 
Custom World'ünüzü oluştururken çok çeşitli özelleştirme seçenekleri arasından seçim yapabilir ve geniş olasılıklarda hayal gücünüzü konuşturabilirsiniz. 
 
Son güncelleme detaylarına ve daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Fallout 76 Fallout Bethesda Softworks Bethesda Game Studios
The Good Life 15 Ekim'de Çıkış Yapacak Pokemon Unite Yarın Mobil Cihazlara Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fallout 76
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız