Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

FIFA World Cup 2010'da Move ve Natal Desteği Yok

         
   
     FIFA serisi son oyunu ile futbol oyunlarına damgasını vurarak PES serisine karşı büyük bir avantaj yakalamıştı. FIFA 10 bu kadar başarılı bir oyun olunca Dünya Kupası için hazırlanan FIFA World Cup 2010 da büyük bir sabırsızlıkla beklenmeye başlandı. Peki FIFA serisinde son dönemlerin popüler isimler Natal ve Move desteği olacak mı?
 
      FIFA World Cup 2010'un yapımcısı Simon Humbler, FIFA serisinin Microsoft ve Sony'nin harekete duyarlı kontrol cihazlarını doğrudan desteklemeyeceğini, sadece FIFA'daki mini oyunlarda kullanılabileceğini söyledi. Ne tür mini oyunlar? Tabi ki penaltı atışları vs.
 
      Bu cihazların futbol deneyimine birşeyler katmasının zor olduğunu düşünen yapımcı, FIFA serisini bütün yönleriyle bu kontrol aletlerine adapte etmenin zor olduğunu da sözlerine ekledi.
 
      Wii'deki FIFA oyunları Nintendo'nun harekete duyarlı kontrol aleti Wii-mote'u destekliyor, ama bunun nedenini oyunun Wii versiyonunun daha fazla arcade olmasına bağlıyor Humbler, Xbox 360 ve PS3'tekiler ise daha gerçekçiymiş.
 
kaynak   

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Simon Humbler FIFA 10 FIFA World Cup 2010 PC PS3 Xbox 360 EA Sports EA Games
Japonya'nın En Çok Beklenen Oyunu Hangisi? Left 4 Dead 2: The Passing'in Fiyatı Belli Oldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
FIFA World Cup 2010 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız