Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ertuğrul Gazi Olarak Oynayacağımız Türk Yapımı Oyundan İlk Fragman!

 
 
Türk oyun stüdyosu olarak karşımıza çıkan Tekden Studio yepyeni bir proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Orta Çağ'da bir Türk savaşçısını yönetebileceğimiz yarı açık dünya rol yapma oyunu Ulukayın: Ertuğrul için ilk fragman şu anda yayınlanmış durumda. Haberimizin en altından bu fragmana ulaşabilirsiniz.
 
Türkçe seslendirme ve alt yazı mevcut
 
 
 
Oyunun detaylarına bir göz atacak olursak Ulukayın: Ertuğrul, Orta Çağ döneminin kaos ortamında geçiyor. Var olma mücadelesi verebileceğimiz ve gizemli bir yolculuğa çıkabileceğimiz oyunda masumların kahramanı olarak yer almaya hazırlanıyoruz. Yarı açık dünya aksiyon oyunu içerisinde aynı zamanda gerçek bir Türk savaşçısının hayatını yaşama fırsatına sahip oluyoruz.
 
Türkçe alt yazı desteğinin yanı sıra seslendirme desteğinin de bulunduğu yapım içerisinde Türklerin Bozkır kültürünü ve dövüş tarzını keşfedebiliyor ve kendi tarzımızı oyuna yansıtabiliyoruz. Oyun bölümler şeklinde bizlere hikaye sunuyor ve her bir bölümde farklı oynanış sistemleri ile karşı karşıya geliyoruz.
 
Yapım içerisinde insanları kurtarabiliyor, düşmanların üstesinden gelebiliyor, obamızı ve kendimizi güçlendirerek istatistiklerimizi yükseltebiliyoruz. Oyunun aynı zamanda Steam ve Epic Games sayfaları açılmış durumda. Dilerseniz İstek listesine ekleyebilirsiniz.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
oyun haberler 2024
Xbox, Microsoft Flight Simulator'ın 15 Milyon Oyuncuya Ulaştığını Açıkladı Modern Warfare 3 ve Warzone'un 4. Sezon Ayrıntıları Belli Oldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

25.6.2024 16:18:58

0
inşallah başarıı bir iş olur

BSC Misafiri

24.6.2024 20:41:39

0
Takipteyim

BSC Misafiri

24.6.2024 19:21:59

0
bir oynanış videosu görseydik güzel olurdu
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız