Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyununu Kütüphanenize Eklemeyi Unutmayın

 
 
Her hafta ücretsiz oyun ve oyunları sunan Epic Games çeşitli oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Şirket bu hafta oyunculara bulmaca macera oyunu Freshly Frosted ve dövüş aksiyon oyunu Rumble Club için Haftanın Ücretsiz Bonus paketini tamamen bedava sunuyor. Oyunu ve bonus paketi 27 Haziran Perşembe günü Türkiye saati ile 18:00'e kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
 
Freshly Frosted
 
 
 
Freshly Frosted, donut fabrikasında bulmacaları çözmek için taşıma bantları yerleştirebileceğiniz bir oyun. Düzinelerce baş döndüren donut ikileminin yer aldığı yapımda özel bulmaca tutkunu tatmin etmek için 144 bulmaca bulunuyor. Ayırıcılardan iticilere, birleştiricilere ve klonlayıcılara, karıştırıcılara, ışınlayıcılara ve daha fazlasına kadar heyecan ve keyif verici çok sayıda mekanik bizlere sunuluyor.
 
 
Rumble Club - Haftanın Ücretsiz Oyunu Bonusu
 
 
 
Epic Game Store oyuncuları için ücretsiz paket. Bu ücretsiz paketi yükleyerek oyunu başlatın, eğitimi tamamlayın ve ödülünüzü elde edin. Paket içerisinde Epic Game Store'a Özel İfade: "We Gamin" - 1.000 Altın - 200 Mücevher bulunuyor. 
 
Bonusu almak için temel oyuna sahip olmanız gerekiyor. Temel oyun da ücretsiz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Epic Games Epic Store Ücretsiz Oyun
Aksiyon Macera Oyunu Fear Effect 2025'te Konsollar ve PC için Yayınlanacak Resident Evil 5 İçin Karakterleri Elden Geçiren HD Doku Paketleri

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Epic Games
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız