Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Epic Games Bir Sonraki Hafta Hangi Oyunları Ücretsiz Verecek?

 
 
Her hafta ücretsiz oyun ve oyunları bizlere sunan Epic Games kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere bu hafta yani önümüzdeki Perşembe gününe kadar Idle Champions of the Forgotten Realms ve Redout 2 oyunları tamamen bedava bir şekilde sunuluyor. Perşembe günü Türkiye saati ile 18.00'dan sonra ise bu oyunların yerine iki farklı oyun daha almaya hazırlanıyor
 
Epic Games bedava oyunlar dağıtmaya devam ediyor 
 
 
 
Epic Games sitesi üzerinden de görüntüleyebileceğiniz üzere önümüzdeki hafta bağımsız bir stüdyo tarafından geliştirilen bulmaca strateji oyunu Freshly Frosted ile aksiyon dövüş oyunu Rumble Club için Bonus paket bizlere sunulmayı bekliyor. Her hafta farklı oyunlarla karşımıza çıkan platform dahilinde kütüphanenizi bu şekilde genişletebiliyor ve istediğiniz şekilde bu oyunlara ve paketleri kalıcı olarak sahip oluyorsunuz.
 
Platform dahilinde elbette her hafta ücretsiz oyun dağıtıldığından dolayı bu oyunların kalitesi oldukça değişkenlik gösterebiliyor. Bazı dönemler yüksek bütçeli oyunların bizlere sunulduğunu bazı dönemler ise oldukça küçük ve bağımsız oyunların karşımıza çıktığını görebiliyoruz. Ancak nihayetinde tamamen bedava olduğundan dolayı kütüphanemizi genişletebiliyoruz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Epic Games Epic Store Ücretsiz Oyun
Xbox Games 2024 Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar Mayıs Ayının En Çok İndirilen PS5 Oyunu Sea of Thieves Oldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Epic Games
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız