Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

DotA 2 Bu Sonbahar Gelebilir!

Daha fazla bilgi için Gamescom'u beklemek zorundayız...

     Valve'nin kıdemli seslendirme aktörlerinden John Patrick Lowrie, Impetuous Windmills sitesinin podcast yayınlarının 41. bölümünün konuğu oldu ve DotA 2 hakkında bazı bilgilendirmelerde bulundu.
 
     Team Fortress 2'de Sniper'ı, Half Life'da ise Odessa Cubbage'i seslendiren Lowrie, DotA 2'de de 7 farklı karakterin seslendirmesinde rol oynuyor. Podcast yayınında, Pudge, Storm Spirit, Ice Spirit ve ismini tam olarak hatırlayamadığı bir şeytani ve bir de mistik karakter seslendirdiğini açıklayan Lowrie, diğer iki karakteri tam olarak hatırlayamadığını dile getirdi. Tüm bunların yanı sıra Lowrie, DotA 2'nin içerisinde bulunduğumuz yılın sonbahar aylarında çıkabileceğinin müjdesini verdi.
 
     Efsanevi Warcraft 3 modunun Valve'nin elinde canlanmasıyla oluşacak DotA 2 hakkında henüz resmi bir tarih yok. Önümüzdeki ay düzenlenecek Gamescom'da gün ışığına çıkacak olan DotA 2'den daha fazla bilgi için biraz sabretmek gerekiyor...
 

Bu haberin bağlantısı
URL
dota dota 2 valve icefrog rts rpg pc
Hulk Hogan, Saints Row 3'ün Seslendirme Ekibinde Master Chief Predators
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Kenshi

16.8.2011 22:49:54

0
quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas counter strike oynayanlara bakıyosun 10-15 yaşındaki çocuklar. Büyük oynamıyomu oynuyo tabi. Ama valve bana göre kesinlikle devrim yaratan bir şirket değil sadece half life muhteşem tüm özellikleriyle diğer oyunlarında öyle çok üstün birşey olduğu söylenemez ayrıca sen benim oyun konusundaki bilgimi test etmen için bi kaç fırın ekmek yemen lazım
O beğenmediğin valvenin oluşturduğu fizik motoru bir çok oyun ve yeni fizik motorlarına ilham kaynağı oldu. 10 sene önce millet kare kare frameli quake 1 - 2 oynarken karşılarında muhteşem grafikler buldular. Valve oyun dünyasının devrim basamaklarından birisidir.

CemreU

21.7.2011 11:36:33

0
Delirtecek misiniz oğlum beni, yapmayın bakın kalp krizi geçiricem sonbahar'ı bekleyemem ben :(

BenjaMean

20.7.2011 19:15:12

0
L4D, Half life, CS, Team Fortress serisini yapan, dijital satışta devrim yapan firmadan bahsediyoruz. ben umutluyum

AsasinoDePulgas

20.7.2011 18:35:11

0
counter strike oynayanlara bakıyosun 10-15 yaşındaki çocuklar. Büyük oynamıyomu oynuyo tabi. Ama valve bana göre kesinlikle devrim yaratan bir şirket değil sadece half life muhteşem tüm özellikleriyle diğer oyunlarında öyle çok üstün birşey olduğu söylenemez ayrıca sen benim oyun konusundaki bilgimi test etmen için bi kaç fırın ekmek yemen lazım

BSC Misafiri

20.7.2011 16:12:57

0
valve ne mi yapmış?şu anda hangi internet kafeye gitsen counter-strike oynayan birilerini görebilirsin bu oyunu 10 sene önce çıkardı valve devrimdir bu ve half-life serisi gelmiş geçmiş en iyi serilerden biridir.Adamlar her sene activision ea gibi aynı oyunu ısıtıp sunmadıkları,her yeni seride yaratıcılığın sınırlarını zorladıkları için seni pek tatmin edememiş yahut senin oyun konusunda bilgin sıfır!

r0ket

20.7.2011 16:01:15

0
"ağzından çıkanla kulağının duyduğunun aynı şey olmadığının farkında değil misin sen?"

AsasinoDePulgas

20.7.2011 14:57:17

-1
anlat bakim valve ne yapmış oyun dünyasına sadece oyun satıyor half life yaptıkları bile yok

r0ket

20.7.2011 14:18:58

0
quote:

valve becerebilecek mi bakalım
lafa bak :S oyun dünyası bugün bir yerlere geldiyse bu valvenin attığı adımlarla oldu. şöyle zırvalamaktan bir vazgeçseniz nası güzel olacak.

AsasinoDePulgas

20.7.2011 13:54:02

-3
valve becerebilecek mi bakalım
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Dota 2
+ TAKİBE
AL
57 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız